Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
За да получи безплатен съвет,габровец пита срещнат познат лекар: -Докторе,какво правиш,като имаш хрема? -Кихам-отвърнал лекарят.
Разни 2,065 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка пристига в автосервиз с потрошена кола, вади един куп чаркове от багажника и казва: - Вчера катастрофирах, събрах каквото беше изпаднало от колата на пътя и идвам да ми я оправите. Монтьорът почва да преглежда частите: - Това е здраво, ще го монтираме. Това е счупено, ще ви го сменим. А тоя капак от шахта, ще идете да си го върнете, откъдето сте го взели... Добър ден, започва нашият репортаж от първата олимпиада в историята, в която няма да има допинг проби за спортистите. Да точно така. Няма да има допинг контрол. И така ... - В скока на дължина 27 м скочи финландският спортист. Съвсем не лошо постижение за един шахматист. - Тринадесет убити и шестнадесет ранени - това е резултатът в хвърлянето на чук. - Канадският колоездач забрави велосипеда си на старата, но това не му попречи да финишира пръв. - Току що на овчарски скок скочи Сергей Бубка. Зрителите с нетърпения очакват кога най-сетне ще се приземи. - Копиехвъргачите днес осбено ни радват. Резултатите до сега - два свалени боинга и един Сергей Бубка. - Накрая да отправим поглед към многобоя. Ето Българският състезател пробяга 1000 м и финишира пръв. Скача 3.50 м на височина с ножица. Грабва щангата, пробягва 300 м и финишира пръв. Оставя щангата. Шах, Мат и Гооооол. Господ пак е Българин - класираме се за втория кръг. - Аз съм Миротворецът, кога ще настъпи световен мир според Вас? - Г-н Клууни, той и сега съществува - такава борба за мир има в момента, че камък върху камък няма да остане след време... Боби Джонсън:Да грешиш е човещина, но да грешиш постоянно е магария. Писмо до ЦИК Драга комисия.В местната кръчма възникна спор с хора от другата партия.Въпросът ми към вас е следният: - Лови ли ме законът за отседналост,тъй като съм кондуктор в БДЖ и се прибирам в къщи 2 пъти в месеца за по 24 часа?