Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Наркоман отива да си купи наркотици. Наркопласьора му казва: - Днес имам само черно-бял наркотик. Какво да прави наркомана, купил го. Прибира се в къщи, излиза на балкона и се надрусва. Какво да види: всичко станало черно, после всичко станало бяло, после пак черно, после пак бяло. Минало му и влизайки в стаята заявява на жена си: - Аз излизам да се поразходя! Жена му отговаря: - Правилно скъпи, и без това се притесних, че вече трети ден стоиш на балкона.
Разни 1,927 прегледа
Следващ →

Още вицове

Исак го заболял зъб. Зъболекарят казва: - С упойка е двойно по-скъпо. Исак дава да му направят упойка...и изчезва. Вечерта зъболекарят разказва: - Странна случка! При мен дойде днес някакъв Исак, помоли ме за упойка, а после избяга. Друг зъболекар казва: - Колега, това вашето е нищо!При мен днес дойде един евреин и помоли да му извадя зъба без упойка! Баба на внука си: - Гошко, ти вече порасна. Баба ще ти оплете презерватив... Връща се мъжът от почивка, а на челото му поникнали малки, симпатични рогца. Жената се заоправдавала: - Миличък, какво е това!? Та аз дори не съм помисляла да ти изневерявам! Повярвай ми! Питай съседите, питай колегите. - Спокойно, не се шашкай, знам, че не са от тебе! Богаташ казва на жена си: - Скъпа, искаш ли за рождения ти ден да ти подаря палто от Max Mara? - Благодаря, не искам! Мъжа: - Тогава може би един червен Ягуар-кабрио?! Жената: - Благодаря, но не! Мъжа: - Тогава брилянтово колие от 50 хиляди долара? Жената: - Не, не искам! Мъжа: - А тогава какво искаш? Жената: - Развод! Мъжа: - А, не! Извинявай, но е прекалено скъпо за мен!! Мъж вижда в купето плачеща жена, която стои пред прозореца, и се поинтересувал: - Какво се е случило, госпожо? Защо плачете? - Ах, - изхлипала тя, - моя мъж слезе за малко да купи вестници, и влакът тръгна без него. - О, съчувствам ви. Просто е ужасно да останеш във влака без вестници.