Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Нямам нищо против ходенето на работа, но тези цели осем часа чакане да си ходя са пълен абсурд.
Бисери 3,078 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Моля, един букет за рождения дена на една дама. - Имате ли нещо предвид? - Да. И затова ще ми трябват цветята... Чукча се готви за лов на елени . Преди да тръгне дава наставления на жена си: - Бъди внимателна, ако дойдат геолози на вертолети . Дай им да пият, нахрани ги, но ако поискат да си легнат, в никакъв случай не лягай под тях, защото ще забременееш. Тръгва чукчата и веднага след него долитат на вертолети геолозите. Жената ги нахранила, напоила, а след това единият геолог казал : - Хайде да си легнем. - Да си легнем, но мъжът ми не разрешава да лягам под тебе. - Няма проблеми, ще легнеш върху мене тогава. Жената се съгласила . На сутринта геологът се качва на вертолета и тръгва, а жената му маха отдолу на прощаване и мърмори : - Лети, лети, глупаче мое бременно ... - Знаете ли, че САЩ са на ръба на пропастта? Стоят и гледат, как ние долу копаем... Между приятелки: - Аз пък вече нямам кой знае какви претенции към мъжа, за когото искам да се омъжа. Важното е да е добър човек, културен, възпитан... Как мислиш, дали са останали още такива милионери? Въпреки, че вероятността е 1 на 13 983 816 ( в България е още по-малка;-) да се уцели щестица, много повече хора пуснаха фиш вместо бюлетина, защото им се струва по-реалистично...