Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седели в едно купе на влак французин, англичанин и българин. По едно време жената се изтървала и пръднала. Като джентълмен англичанинът казал: - Господа аз бях, ядох лоша храна и... След малко жената пак пръднала, и французинът казал: - Господа, този път бях аз, имам разстройство и... След малко българина станал да изпуши една цигара в коридора и казал: - Ало, тая ако се насере, да знаете че съм аз.
Разни 1,927 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чернокоса, червенокоса и блондинка застанали пред огледалото на истината. Който излъже огледалото го поглъща! Ченокосата.. - Аз мисля, че съм отслабнала... Огледалото я погълнало! Червенокосата.. - Аз мисля, че съм се разхубавила... Огледалото я погълнало! Блондинката... - Аз мисля... Огледалото я изяло! Работата на дипломната работа е да не казва нищо, но с колкото се може повече думи. Лекарят: - Снощи броихте ли на ум, за да заспите по-лесно, както ви посъветвах? - Да, докарах го до 28734. - И какво, заспахте ли? - Не, дойде време да ставам. Надпис под знака: "Забранено изпреварването" Уважаеми дами, този знак се отнася не само за червени и черни автомобили!!! Канибалско племе пленява група туристи. Вожда на канибалите започва да ги разпределя по предназначение, а до него седи синчето му да гледа как се управлява и да трупа опит. Вожда командва: - Тоя там кльощавия - на супа. Оная дебелата - с ориз. Другия там - с картофи. Тая мадама… хубавка изглежда - тя да отива в палатката ми. - Тате, ами мама? - Хм… с ориз!