Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седели в едно купе на влак французин, англичанин и българин. По едно време жената се изтървала и пръднала. Като джентълмен англичанинът казал: - Господа аз бях, ядох лоша храна и... След малко жената пак пръднала, и французинът казал: - Господа, този път бях аз, имам разстройство и... След малко българина станал да изпуши една цигара в коридора и казал: - Ало, тая ако се насере, да знаете че съм аз.
Разни 1,926 прегледа
Следващ →

Още вицове

Във вагон пътуват двама тексасци. На една гара излезли от купето да си наквасят гърлото. Върнали се, гледат- местата им заети. Помолили пътниците да ги освободят, но те отказали. Тогава единият от тексасците извадил пистолета си и извикал: - Броя до три!!! Едно! Две! Пътниците се изпарили моментално. Приятелите седнали на местата си и единият философски отбелязал: - Ето заради такива нахалници, на нас тексасците ни е излязла лоша слава. Във Фейсбук: - Миче! Къде си? Не мога да ти звънна :-( - В кухнята съм! Идвай да ядем, глупчо! Преди години, заради масовите безредици в следствие от расизма и постоянното разделяне на БЕЛИ и ЧЕРНИ в Америка, правителството решило вече да да има само един вид - всички да са ЗЕЛЕНИ !! Един ден в автобус от градския транспорт, става лека авария. Шофьорът отбива встрани от пътя, става от шофьорското си място и се провиква: - Айде сега по-тъмно зелените да слязат да бутат. Никой не може да ти даде това, което аз мога да ти обещая! Баща чете сутрешния си вестник. Внезапно скача и изкрещява на сина си, който си пише домашните: - "Десет милиона за един футболист!" Не си губи времето с глупости! Марш навън, да играеш футбол!