Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Най-големи глупости прави човек, стремейки се да докаже, че той е най-умен.
Бисери 3,443 прегледа
Следващ →

Още вицове

След войната Чапай и Петка отиват на баня. Петка като по-низш чин търка гърба на Чапай. - Петка, маха ли се мръсотията? - Тъй вярно, вече се показа потника. Фермер решил да одведе 2-те си крави при съседския бик и да вземе сина си да види как стават нещата. Отиват те там, сядат двамата приятели на по чашка а детето остава отвън да гледа. След малко детето идва и вика: - Тате, тате бика наеба бялата крава. - Не говори така сине. - Скастрил го таткото. - Ще кажеш колтурно: Бика изненада бялата крава. Детето кимнало с глава и излязло пак отвън. След малко пак се връка и вика: - Тате, тате бика изненада черната крава и пак наеба бялата! Стои си една жена на балкона и си пуши. В тоя момент пред блока спира кола и излиза мъж от нея. Дамата се провиква: - Господине-е-е-е! А пък мен ме е страх от Вас! - Защо бе госпожо? - Ами да не ме изнасилите. - Ама как бе госпожо? Аз съм тук долу, а Вие сте на петия етаж? - О-о-о-о-о! Ама аз ей сега ще сляза... Чукча флиртува с мадама: - Ела, довечера у нас няма да има никой. Отива мадамата и... наистина, нямало никой. Един човек влиза в очен кабинет: - Докторе, имам страхотен проблем с очите! - Споделете? - услужливо попитал Доктора. Човека започнал трескаво да се съблича. Тогава доктора смутено казал: - Г-не,т ука сме очен кабинет! - Знам, но наистина проблема ми е със очите! Отговорил пациента и продължил да се съблича. Когато останал чисто гол, той се надупил към Доктора и му казал: - Сега ще ви помоля да ми бръкнете в дупето! - Тук е очен кабинет, а не вътрешни болести..... = възмутено казал доктора. - Моля ви се Докторе, проблема ми наистина е с очите - проплакъл пациента. Постъпвайки профисионално, докторът си сложил една ръкавица и си вкарал средния пръст в дупето на човека. - По-навътре, Докторе... - подканил пациента. След което доктора си напъхал цялата китка. - Още по-навътре, Докторе.... - казал отново пациента. Докторът вкарал ръката си до лакътя, след което пациента възкликнал: - Тук ми е проблема, Докторе, при това положение ми се насълзяват очите!!!