Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Влиза Генко вкъщи и от вратата вика на тъща си: - Сипи ми, мамо, една малка ракия. - Ти в ред ли си? - Ще ти дам пет лева! Тъщата се навила и сипала ракия. - Мамо, я ми сипи още една ракийка... - Минаваш всяка граница! - Ето ти десет лева... Тъщата взела парите и сипала още ракия. - Мамо, я да изпием по една ракийка заедно. Ще ти дам още десет лева! Тъщата се съгласила и пила една ракия. - А ще може ли един шамар да ти отвъртя! - Ами ти не си в ред?!?! - Сто лева ще ти дам! Тъщата се съгласява и Генко и ударил един як шамар...с цялата си душа. В този момент звъни телефона, а там жена му: - Скъпи, даде ли на мама пенсията? - Точно й я давам, скъпа...
Семейни 3,115 прегледа
Следващ →

Още вицове

В шоу-бизнеса има много начини да се пробие, но жените имат един повече. Една бабичка отива на доктор. Оплаква се от безсъние и иска от доктора да й изпише противозачатъчни таблетки. Докито си мисли: "Явно доста е изкуфяла милата" и пита: - Защо противозачатъчни, те приспиващо ли ти действат? - Ами докторе, внучката е доста шавлива, освен това много обича портокалов сок. Аз й ги разтварям в сока и й давам по една чаша да изпие, преди да си легна. Ако ни й сложа противозачатъчни в сока, не мога да заспя цяла нощ !!! Доктор казва на пациент, страдащ от безсъние: - Ще ви предпиша разслабително. - Ще ми помогне ли да заспя? - Не, но поне ще имаш с какво да се занимаваш докато си буден. Една блондинка била продавачка в магазин за хранителни стоки. Един ден мъж отишъл да си купи хляб и казал на блондинката: -Може ли един хляб? А тя му отвърнала: -Какво да може един хляб? Двама приятели си говорят за различните техники за чукане. - Знаеш ли какво представлява родеото? - попитал единият. - Никога не съм чувал за него - отврънал приятелят му. - Сега ще ти го опиша: мадамата застава на четири крака, ти минаваш отгоре, хващаш се здраво и казваш: скъпа, ти си най-отвратителната кучка, която съм чукал! - И къде е тръпката? - Да не мислиш, че е лесно. Опитай се да се задържиш отгоре поне няколко секунди...