Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Седят 3-ма пиянки в бара на гарата и се наливат. По едно време дошъл един техен приятел и ги попитал: - Ае братлета, по какъв повод пиете? - Аз погребах тъщата и съм много щастлив и реших да го полея! - отварнал първият. - Аз пък погребах жената... и пия от мъка! - отвърнал вторият. - А аз от сабахлян - отварнал третият.
Семейни 1,956 прегледа
Следващ →

Още вицове

"За изгубване на девственост или забраменяване, общежитието не носи отговорност" Администрацията - Тате какво е утопия? - Значи мама да ми даде вкъщи думата. Среща между вожда на канибали и еврейски лидер: - Удаде ли ви се да се преборите с антисемитизма? - Още не. Обяснявам на моите, че евреите също са хора, но не щат да ги ядат, проклетите, и това си е! Прибира се една мутра. Жена му: - Ще вечеряш ли? - А какво има? - Ами черен хайвер, трюфели и бургундско вино... - Уф, а как ми се ядат варени картофи! - Ами изкарвай колкото другите и ти ще ядеш варени картофи! Късно вечерта се прибира мъж леко пийнал и още от вратата го почва жена му: - Мръсник, мръсник как не те беше срам отново да си идваш пиян? Взела един тиган и започнала да го удря по главата като продалжила да му крещи: - Пияница мръсна, ще пиеш ли още, а ще пиеш ли? Тогава мъжа със замрежен поглед казал: - Еми-и-и ... щом предлагаш сипи ми едно тогава.