Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Типична народна сцена. Домакина и госта пият ракия, а пред тях мезето. - Мези, мези - казва домакина на госта. - Мезя, мезя - отговаря госта. - Мези си бе, мези си. - Меза си бе, меза си. - Абе мези кат ти казвам - мези! - Абе меза си на теб кво ти става? - Абе кво мезиш бе ти направо ядеш!
Разни 1,560 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малко дете пита баща си: - Тате как се свалят жени? - По два начина, сине - с цвете и с тръба. - А ти как свали мама? - Не помня вече, но трябваше да използвам тръбата! Да спреш да обичаш някого е като да спреш цигарите - всичко изглежда под контрол, докато не се напиеш... Когато бях на 16 години си мечтаех да си имам гадже с големи цици. На 18 най-после си намерих. Но нямаше никакви чувства. Затова реших да си търся сантиментално и много чувствително момиче. На 21 си намерих. Тя беше толкова чувствителна, че се разплакваше от най-малкото нещо. По цял ден плачеше за какво ли не, а от време навреме заплашваше, че ще се самоубие. Затова реших, че ми трябва темпераментно, динамично момиче. На 26 си намерих. Тя кипеше от енергия, започваше едновременно десет неща и без да завърши нито едно на другия ден започваше нови десет. Отначало беше много интересно, но после започнах да се чувствам като идиот около нея. Много енергия, но без посока. Реших да си търся умно и практично момиче. На 31 я намерих и се ожених за нея. Тя беше много умна и здраво стъпила и с двата си крака на земята. Беше толкова практична, че се разведе с мене и ми взе всичко което имах. Сега съм стар и мъдър. И си търся момиче с големи цици. Две момченца спорели кой имал по-як баща. - Моят татко има ей такава пишка (и показва лакътя си) - казва едното момченце. - А пък моят баща има две пишки - казва второто. - Как така? - отвръща приятелчето му. - Еми така - с едната, малката, пикае, а с другата, голямата, мие зъбите на прислужничката. Стар катаджия отива с новак да огледат последствията от тежка катастрофа. -Ето, виждаш ли, новак, виж ги тия дето са карали без колани. Размазали са се, станали са на пихтия. А сега, виж тези в другата кола, които са карали с колани. Като живи!...