Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кораб пълен с пиячка се разбива и потъва близо до остров..,спасяват се Американец, Французин, Англичанин и Българин. Какво да правят нито ядене, нито нищо взели да пият... Пили ден, два, седмица, месец два и взели, че хванали златната рибка... Тя рекла: - Ако ме пуснете ще ви изпълня и на четиримата по едно желание! Американеца: - Искам да си отида удома... Пратила го. Французина: -Искам да си ида... Пратила го. Англичанина: -Искам да си ида... Пратила го. Българина: -Тъй и тъй сме почнали върни ги да си допием...
Семейни 3,093 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пътува си един пич през пустинята, един ден, една седмица, и на втората седмица страхотно му се приискала жена. Обаче, само камилата била наоколо. "Абе колкото и да ми се иска, не мога с камилата!" - помислил човекът. След още няколко дни си обещал, "Ако до един час не срещна жена, ще я почна тая камила и толкоз!" След три часа въздъхнал, спрял и разчекнал камилата. Тя обаче усетила какво следва и търтила да бяга, а ебачът - след нея. След половин час налитат на една страхотна мадама, която изкусително казва: - Какво мога да направя за теб, красавецо? Мъжът, обезумял от нагон, изкрещял: - Хвани я тая камила да я наеба, бе! Разгневена жена се кара на мъжа си: - Вчера на партито цялото време ти обръщаше внимание на хубавите млади жени! Мъжът се оправдава: - Скъпа, нищо не е имало, аз ги гледах само като произведения на изкуството. - Единственото произведение на изкуството, на което трябва да обръщаш внимание съм аз! - Но ангел мой! Като за начало ти трябва генерална реставрация. - Имах всичко: работа, дом, жена..Докато лекарите не ми поставиха страшната диагноза. - СПИН? - По-зле! "Годен"! Пилотът на самолета съобщава на пътниците, че е изгубена радиовръзка със замята и те онемяват. След малко пилотът ги успокоява, че е установена връзка със Свети Петър. ...а има и клавишна комбинация Win+D. Хубаво е да се четат вицове в работата, но вчера се усетих, че даже вкъщи при отваряне на вратата зад гърба ми, сработва един рефлекс за натискане на Alt+Tab със светлинна скорост...