Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На един канибал му се родил син. Той започнал да го люлее на терасата. Съседа отгоре го видял и викнал: - Охоо! Ще черпиш! - Няма. Ще си го ям сам.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Каква е разликата между политика и бандита? - В колата. При политика тя е държавна, а на бандита си е негова.
Политически
03.10.2017
2,937 прегледа
Следващ →
Още вицове
До 40 години мъжът оглежда жената отгоре до долу. До 50 - горе-долу. На 60 - отгоре-отгоре.
Една баба и един дядо празнували златната си сватба. След като наредила масата, бабата казала: - Дядо, дай да се съблечем голи, като на младини. Съблекли се и седнали на масата. По едно време бабата пак се обадила: - Дядо, като те гледам, чак сърцето ми се затопля. А дядото отговорил: - Ще ти се затопля я. Как няма да се затопля, като цицата ти е влязла в супата.
Доктор-оптимист и Доктор-песимист. Влезнал при пьрвия: - Докторе, боли ме сьрцето. - Е, преуморил си се, ще се оправиш. - Докторе, боли ме корема. - Е, ял си нещо раэвалено, ще се оправиш. - Докторе, малка ми е оная работа. - Е, има силикон, има начини ще ти я направим по-голяма. После влезнал при втория доктор. - Докторе, боли ме корема. - Язва, ще умреш до два дена. - Докторе, боли ме сьрцето. - Инфаркт, ей сега ще умреш. - Докторе, малка ми е оная работа. - За какво ти е голяма бе, да ти повдига капака на ковчега ли???
Върви си един край брега, гледа - на сухото се мята златната рибка. Вдигнал я, хвърлил я във водата и зачакал. След малко рибката се показала. - Кво чакаш? - Да ми изпълниш три желания. - А, в грешка си, мой човек! Аз съм обикновено попче, ама съм болно от жълтеница!
Когато Марк Зукърбърг направил фейсбук и за първи път влязал в него имал покана за приятелство от Чък Норис..