Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Блондинки си говорят: - Разправят, че съм ненормална. - Кой разправя така? - Врабчетата.
Блондинки 3,435 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена казала на мъжа си, че иска да й вземе животинче, което да прилича на нея. Взел той животно, което му напомняло на жена му и го завел вкъщи.Прибрала се жената започнала да пищи. Мъжът учуден: - Що пищиш, ма? Жената: - Иване, може ли да си толкова прост! Аз исках животно да прилича на мен, а не змия! - Че ти си по-лоша и от змията, ма. Един мъж казал на една пищна блондинка: - Хайде да се обзаложим на единн долар, че ще докосна гърдите ти, без да докосвам дрехите ти! Тъй като било очевидно, че мъжът няма да успее, блондинката се съгласила. Но мъжът се приближил към блондинката, сложил ръце на гърдите й, докато момичето гледало недоумяващо: - Хей, но ти докосна дрехите ми! - Добре! Значи ти дължа един долар! Разговор между току-що запознали се блондинки: - Какво ще правиш в неделя? - Отивам в затвора. - В затвора ли? Какво си направила!? - Нищо. Просто ще прекарам неделята в семеен кръг. Момиче казва на любимия си: - Колко си ми умен, талантлив, гениален... - Да бе... Най-обикновен съм си. Ти просто си глупава. Пролет! Търговците на Виагра се активизираха.