Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Слоницата - на слона: - Е, айде сега, хоботът си е хобот. Не на мене тия номера!
Животни 3,253 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две журналистки чули от колежката си, че овчарите били много надарени… И взели че отишли при тях. Хванали двама да си приказват и по едно време питали: - А как издържате толкова време без жени? Овчарите ги посграбчили и им казали дяволито: - Ами нали идват журналистки… - То хубаво, ама за да не забременеем - трябва да сложите ето тези нещица (презервативи). Ония двамата се почесали… па ги сложили и оправили журналистките. След няколко месеца - седят, пушат табак и единият казва: - Абе брато - на тебе пука ли ти дали ония двете ша забременеят? - М"чи не. Що да ми пука. - Ми кво ша кайш да земем да ги свалим тия гуми вече! В: Какъв е дипломатичният отговор на въпроса "напълняла ли съм"? О: Не мога нито да потвърдя, нито да отрека Когато бог е раздавал мозък, жените са се редели за цици... - Откакто взех да пия "Простанол уно" , имам напредък. Пикая по-нависоко. Преди си напикавах обувките, а сега - коленете. - Скъпи, скоро ще станеш татко! - Не мога - заминавам!