Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В елитен ресторант. - Келнер! В специалната ми супа има муха!!! - Виждате ли, при нас даже мухите са гурмета!
Професионални 3,138 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Преди сватбата ме наричаше царица. А сега? - Сега вече съм републиканец! -Къде беше ? -Ми тичах! -А защо ти е мокър панталона , а не блузката? -Ми не дотичах... - Защо в Америка има толкова малко пияни по улиците? - Защото както пийнат и се качват на колите! Две познати жени си оставили синовете на детската площтатка да си поиграят докат са върнат майките им. Едното момче се казвало ДАЙБА а другото се казвало ШАЙБА. ДАКБА казало на ШАКБА: - Ако видиш майка ми, извикай ме. ШАЙБА видяло майката на ДАЙБА и извкал: - ДАЙБА МАИКА ТИ. След това ДАЙБА видял майката на ШАЙБА и извикало: - ШАЙБА МАИКА ТИ. Създал Бог Ева. Показва я на Адам. Адам пита: - А как се ползва? - Ти пък, това е обикновен Plug-n-Play! Пъхаш и играй! Пъхнал Адам, започнал да играе, харесало му. Играл си така няколко дена, а после на Ева й почнал цикъла. Адам притичал при Бог: - Господи, нещо стана с Ева! - Адаме, ти къде си видял Plug-n-Play без бъгове?!