Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Facebook е като хладилник - знаеш, че в него няма нищо, но продължаваш да го проверяваш на всеки 5 минути...
Програмисти 4,762 прегледа
Следващ →

Още вицове

в един бар борец говори с жена. -как се казваш? -Станка. - ама не те питам с кво си дошла! Някъде из Дивия Запад. Шерифът сяда на бара и си поръчва вино с мезе сирене. Барманът му носи парче швейцарско сирене. Шерифът дълго се взира в дупките на сиренето и накрая казва: - Хари, още една престрелка в твоя бар и ще го затворя! В дневник на един английски моряк. Понеделник сутрин- вчера срещнахме руски кораб. Вечерта пихме с руснаците, много ми е зле. Вторник сутрин - вчера вечерта, пак пихме с руснаците, за малко не умрях. Сряда сутрин - вчера вечерта пак пихме с руснаците, защо не умрях вчера? Донесъл чукчата свой роман в една редакция. Редакторът го прочел и му казва: - Разберете, слабо е. Трябва да четете класика. Чели ли сте Достоевски, Толстой, Тургенев? - Не! Чукча писател, не читател. САЩ още не са показали снимката на Осама, защото службите все още премахват следите от обувките на Чък Норис от лицето на Осама.