Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Върви чукча по перона и си удря главата във всеки вагон. Спира до него полицай и го пита: - Ей, чукча какво правиш? - Търся мекия вагон.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Кога ще живеем добре? - Когато в обявите за продажба на коли втора ръка внос от Европа няма да пише:"Без пробег в България!"
Бисери
03.10.2017
3,042 прегледа
Следващ →
Още вицове
Полицията чука на вратата. Домакинът пита: - Какво искате? - Обадиха ни се, че тук се издевателства над Бетховен.
Надпис на надгробна плоча: "Тук няма никой защото са ползвани презервативи : " durex "
Час по български език. Всички пишат. Тихо е. От близката църква се чува камбанения звън, отбелязващ 16 часа. Един ученик възпитано изчаква да свърши камбаната и прошепва: - Някой ритна камбаната...
Закон от попфолка: Колкото е по-лош е гласа на певицата, толкова по-малко са й дрешките.
-Докторе-не се издържа,изпитвам остра болка в кръста,минава нагоре по гръбнака и свършва отзад в главата.... -Аааа..този проблем и дръг път съм го диагностицирал...пробвал съм какво ли не..само едно нещо помага...трябва да ти отрежем оная работа.. -Луд ли си бе..как ще режеш?? -Няма друго решение..казвам ти! -А не...ще търпя... След два дни: -Докторе режи го...не издържам вече,не мога да спя,не мога да работя...не се трае... Доктора хваща склапела и реже.Човекът,след като вече нямал нужда от изпъкнали панталони отпред отива при шивача да си ушие нови. -Сега мойто момче,да питам,ти в ляво или в дясно си държиш оная работа??? -Абе няма значение....ший там..все тая!! -Аааа,няма да казваш така...ако го ушия все едно си държиш оная работа у десния крачол а ти го държиш у левия се получава остра болка в кръста,минава нагоре по гръбнака и свършва в главата!!!