Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Кога ще живеем добре? - Когато в обявите за продажба на коли втора ръка внос от Европа няма да пише:"Без пробег в България!"
Бисери 3,042 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полицията чука на вратата. Домакинът пита: - Какво искате? - Обадиха ни се, че тук се издевателства над Бетховен. Надпис на надгробна плоча: "Тук няма никой защото са ползвани презервативи : " durex " Час по български език. Всички пишат. Тихо е. От близката църква се чува камбанения звън, отбелязващ 16 часа. Един ученик възпитано изчаква да свърши камбаната и прошепва: - Някой ритна камбаната... Закон от попфолка: Колкото е по-лош е гласа на певицата, толкова по-малко са й дрешките. -Докторе-не се издържа,изпитвам остра болка в кръста,минава нагоре по гръбнака и свършва отзад в главата.... -Аааа..този проблем и дръг път съм го диагностицирал...пробвал съм какво ли не..само едно нещо помага...трябва да ти отрежем оная работа.. -Луд ли си бе..как ще режеш?? -Няма друго решение..казвам ти! -А не...ще търпя... След два дни: -Докторе режи го...не издържам вече,не мога да спя,не мога да работя...не се трае... Доктора хваща склапела и реже.Човекът,след като вече нямал нужда от изпъкнали панталони отпред отива при шивача да си ушие нови. -Сега мойто момче,да питам,ти в ляво или в дясно си държиш оная работа??? -Абе няма значение....ший там..все тая!! -Аааа,няма да казваш така...ако го ушия все едно си държиш оная работа у десния крачол а ти го държиш у левия се получава остра болка в кръста,минава нагоре по гръбнака и свършва в главата!!!