Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
За да обхванат по-голямо медийно пространство, (все още)популярният ежедневник е преименуван на "25 часа".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Един борец отива на плаж с приятелката си. Докато тя лежи на плажа, той става гордо и се провиква така, че всички да го чуят: - Виж ме само 100кг. динамит. А жената в това време отговаря: - 100кг. динамит с 5см. фитил!
Семейни
03.10.2017
3,006 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една жена родила дефектно бебе. Без тяло, без ръце и крака, само една глава. Изминало известно време, детето пораснало. Майката го слагала на прозореца да гледа навън. Един ден то видяло навън децата как играят футбол и волейбол и си мечтаело и то да може. Детето се помолило на Господ и изведнъж чудото се случило... пораснали му ръце и крака. Майка му много се зарадвала и с нетърпение очаквала баща му да се прибере за да му каже. - Скъпи, скъпи трябва да ти кажа нещо много важно... - Неее, скъпа, аз трябва да ти кажа нещо много важно, ако знаеш е ся на стълбите къв изродски паяк премазаааааах!!!
Мъж пита жена си: - Скъпа, кажи честно, изневеряваш ли ми, когато съм в командировка? - Даже не знам...Като те няма, ставам някаква дива, лазя по стените. После падам от стената, удрям се, губя съзнание...Възможно е някой да се възползва...
Блондинка при младия си професор: -Професоре, готова съм на всичко за 3-ка! -Наистина! Ами вземете си научете уроците.
Сляп,глух и ням влизат в пещера. Немият казъл: - Ох, заболя ме гърлото! Глухият възмутено отвърнал: - Това не е причина да ми викаш на ухото! В този момент се намесил слепият: - Не се заяждайте, че май виждам микроби...
ЧБМ на всички!Добре дошла е, щом не ни забрави и мартеничките за нас направи. С усмивка ведра днес я поздравявам. за "патерицата" се извинявам.Е бабче, ти нали ме знаеш не се обиждай, че те обвинявах, а сам да те посрещна аз пропуснах. Почерпката за тебе си остава.Пък ти ще ни дариш с приятно време да можем на разходка да поемем. Да си дариме мартенички свежи. да разцъфтят в сърцата ни надежди.