Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама каубои трябвало да пресекат България на коне. На влизане на границата единият предупредил другия да яздят много бързо, защото в България много се краде. На излизане на отсрещната граница вторият се оплакал на първия: - Хем яздех бързо, и пак успяха да ми свият седлото. Другият отговорил: - Вземи мойто, на мен пък ми взеха коня...
Семейни 3,195 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама лекари клюкарстват за трети - "какъв лекар е тоя бе, колкото пациенти е имал, всичките ги е уморил". Двама инженери клюкарстват за трети - "какъв инженер е тоя бе, колкото мостове е построил, всичките са се срутили". Двама художници клюкарстват за трети - "какъв художник е тоя бе, пие 2 ракии и е под масата" - Ама, че си гад! - Не, аз съм много ефективен мениджър човешки ресурси! - Иванчо, как е новата ти учителка? - Много е набожна! - ?!? - Изпита ме. Започнах да отговарям, а тя веднага почна да се кръсти и да вика "О, Боже! О, Боже!" Защо маймуната паднала от дървото? - Защото била умряла. Защо втората маймуна паднала от дървото? - Защото била завързана за първата маймуна. Защо третата маймуна паднала от дървото? - За да не се цепи от колектива. Попитали един луд: - Ти имаш ли майка? - Немам. - Кво стана с нея? - Сгази я багер. - Ти имаш ли баща? - Немам. - Кво стана с него? - Сгази го багер. - Ти сестра имаш ли? - Немам. - Кво стана с нея? - Сгази я багер. - Ти кво имаш бе??? - Багер!