Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама борци решили да закусят и си купили банички. По едно време единият усеща, че приятеля му прави нещо зад него, обръща се и що да види. Другият, пъшкайки се опитва да си навре баничката отзад. — Кво правиш бе, брато? — Как кво правя, ям. — Как ядеш бе, като баничката ти стърчи отзад! — А бе сутринта бях на зъболекар и ми каза да ям от другата страна…
Разни 2,001 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки седят на летището и гледат излитащите самолети.По едно време едната ваздъхва: -Ех,гледай колко са големи тия самолети.Как така летят?! -Много си проста,ма!Те като излетят и стават по-малки... Вървяла си едно време една Калинка-Малинка в приказната гора и изведнъж видяла нещо страшно - огромно, лошо и лудо! "Какво си ти чудовище?" - попитала Калинка-Малинка. "Аз съм чудо-юдо!" - отговорило чудовището - "И сега ще те настъпя с чудовищния си крак, който има хубави пръсти!" "Недей, недей!" - проплакала Калинката - "Какво да направя, че да не ме настъпваш?!" "Купи ми два бюрека и една баница с кайма и ще те пощадя!" - казало чудо-юдо. Оттогава калинките пълзят и летят по света да търсят баница с кайма и два бюрека, а хората си мислят, че калинките показват пътя към щастието и любовта. Извод: дори любовта на приказните чудовища минава през стомаха! Появи се в интернет нова писменост - дебилица: "4estit 24 maj!" Срещат се двама съседи: - Ти да не си купил пособие за сексуално удовлетворение на жена ти? - Защо така си мислиш? - Вчера през нощта слушам, у вас леглото както обикновено заскърца. А след това вместо няколко леки стона, жена ти както никога се разкрещя и взе да писка... От там си направих извода. - Вчера, като се занимавахме с това, си заклещих крака в щорите и корниза падна върху жена ми... Председателят на съда упреква един адвокат, че защитава несправедлива кауза. Адвокатът се оправдава: - Господин председателю, толкова справедливи каузи загубих, че не мога вече да ги различавам едните от другите!