Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама борци решили да закусят и си купили банички. По едно време единият усеща, че приятеля му прави нещо зад него, обръща се и що да види. Другият, пъшкайки се опитва да си навре баничката отзад. — Кво правиш бе, брато? — Как кво правя, ям. — Как ядеш бе, като баничката ти стърчи отзад! — А бе сутринта бях на зъболекар и ми каза да ям от другата страна…
Разни 2,002 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един борец си пътува с колата. Пуска радиото и чува: - Вие слушате радио FM+! А борчето казва: - Тия па откъде знаят кое радио слушам! Подават документите от Българския олимпийски комитет за кандидатурата на София за зимна олимпиада през 2014 година. Високопоставен член на Международния олимпийски комитет пита насама един на нашите хора: - Сериозно ли ще се кандидатирате?! Та вие нямате никакви шансове? Нямате нищо подготвено, самия ви град е в окаяно състояние! Та това са пари на вятъра?! А нашия човек казал: - Вярно е, че са пари на вятъра..но с комисионни! Говорят си химик, физик и програмист - специалист по изкуствен интелект. Обсъждат кое е най-великото изобретение на човечеството. Химикът казва: - Периодичната таблица на Менделеев. Физикът: - Теорията на Айнщайн за относителността. Програмистът: - Термосът. - ?!?! - Ами вижте сега - наливаме в него топла вода, изливаме я и тя какво - пак е топла. Наливаме студена, изливаме я - и тя пак студена. Нали така? - Е, и? - А той откъде знае??? Японската фирама "Мицубиши" решила да се обедени с германската "Трабант". Японците изпратили едно "Мицубиши" последен модел, за да видят германците какво ще произвеждат. На свой ред хората от "Трабант" сущо изпратили последния си модел. След три дни те получиха писмо, в което се казвало: "Получихме мотора, сложен в сандък от шперплат. Изпратете ни и купето. - Мицубиши" Момченце към висш държавник: - Тате каза, че подслушвате всички. - Мило момченце, той не ти е баща всъщност...