Двама воайори имали среща и след като си разменили една две любезности единият попитал:
- Какво ще правим днес, мой човек?
Вторият воайор отговорил:
- Ще видим!
Двама борци решили да закусят и си купили банички. По едно време единият усеща, че приятеля му прави нещо зад него, обръща се и що да види. Другият, пъшкайки се опитва да си навре баничката отзад.
— Кво правиш бе, брато?
— Как кво правя, ям.
— Как ядеш бе, като баничката ти стърчи отзад!
— А бе сутринта бях на зъболекар и ми каза да ям от другата страна…