Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Веднъж баба и внуче си объркали таблетките. Внукът заспал на фейс-контрола... Бабата оплела четириметров чорап...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Джон, пасторът който ни венча е бил убит! - Не ме гледай така, нямам нищо общо!
Семейни
03.10.2017
3,032 прегледа
Следващ →
Още вицове
Малко дете и майка се возят в маршрутка. Минали покрай паметника Левски и майката казала: - Сине, това е паметника на Левски. Тук са го обесели. Детето учудено гледа и пита майката: - Мамо, ама един по един ли са ги бесили или целия отбор с все треньора.
- Какво е това командир на полет? - Това е мозъкът на екипажа! - Какво е това щурман? - Това е главата на екипажа! - Какво е това бордови инженер? - Това са ръцете на екипажа! - А какво е това втори пилот? - А това е, ъъъъ, ами член на екипажа!
- Започвам война с килограмите! - Виждам, че вече си взела доста пленници..
Мъж води жена си на психолог, защото не са правили секс от месеци. Остава пред кабинета да чака, а вътре жена му разказва на доктора: - Ами какво да ви кажа… Сутрин излизам на работа, хващам такси, и шофьора ме пита "Ще си платиш ли, или…". И аз избирам "или". Докато се оправим, закъснявам за работа. Като ида, шефа ме привиква в кабинета си и казва "И сега какво, да те уволнявам ли или…" и аз избирам "или". Вечерта пак се прибирам с такси и пак не си плащам с пари… И накрая просто нямам сили за мъжа ми. - И сега какво, това да го кажем ли на мъжа ти или…?
Надпис на врата: "Кучето е най-добрия приятел на човека! Но не на всеки!"