Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Продължава ли мъжът ти да те ревнува все така безпричинно? - Не, вече си има причина.
Семейни 3,214 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обичам те, защо да го крия? Едва ли ще повярваш ти?! А дойдох, за да те видя, тъй както никога преди. Откъснах тази бяла роза, за да ти я донеса, когато всичко е решено и знам за твоята съдба. Ти никога не ще узнаеш мъката в моите очи! Аз не мога да те мразя.. Обичам те !! Това го разбери... Програмист предава проект на клиент. Клиентът кима доволно, с всичко се съгласява: - Всичко е ок. - Добре, значи 1500лв, както се бяхме се разбрали... Клиента, давайки парите, казва: - Надявам се, че ако после нещичко трябва да се преправи, ще може да се обърна към вас? Нали не сте така - правите веднъж и забравяте? - Разбира се, ако има нужда може нещо да се модифицира. - Е, аз няма да кажа:"Хайде всичко да се преправя!" - Ок. Само още нещичко. После ако на мен ме ми свършат парите може да се обърна към вас и да ми доплатите малко. Мисля, че няма да ви затрудни? - ??? - Е, аз няма да кажа:"Хайде платете всичко!" - Мамо, мамо, може ли да изляза? - С тези мръсни уши!?! - Не, мамо, с приятели! Влиза мутра в кръчма и се настанява до едно джудже. -ЕДНА ВОДКА МОЛЯ - поръчал мутрата със дебелия си глас. -Една водка и за мене моля - казало джуджето със пискливото си гласче. Мутрата ударила водката на екс и джуджето веднага след него също на екс изпило водката. -ЕДНА ГОЛЯМА ВОДКА МОЛЯ. -И за мене една голяма водка. Мутрата пак пил на екс и джуджето също пило на екс. Ядосал се мутрата: -ДАЙ МИ ЕДНА ДВОЙНА ГОЛЯМА ВОДКА БЕ! -И на мене една двойна голяма водка! Пили пак на екс, и мутрата се почудил: -АБЕ ДЖУДЖЕНЦЕ КОЛКО КИЛА СИ БЕ? -120! -120??!! ВЕРНО ЛИ БЕ? БЕЗ ТАШАК? -Не бе, без ташак съм 20! Между приятели: - Имах си всичко - пари, разкошна къща, кола, красива жена, която ме обичаше истински... И всичко това го изгубих за броени минути! - Какво се случи? - Някакъв идиот каза на жена ми...