Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Канибалско семейство. Синът ще се жени. Води годеницата си да се запознае с техните. След като тя си отива, пита родителите: - Е, харесахте ли я? - Да, сине - одобряваме вкуса ти!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Продължава ли мъжът ти да те ревнува все така безпричинно? - Не, вече си има причина.
Семейни
03.10.2017
3,214 прегледа
Следващ →
Още вицове
Обичам те, защо да го крия? Едва ли ще повярваш ти?! А дойдох, за да те видя, тъй както никога преди. Откъснах тази бяла роза, за да ти я донеса, когато всичко е решено и знам за твоята съдба. Ти никога не ще узнаеш мъката в моите очи! Аз не мога да те мразя.. Обичам те !! Това го разбери...
Програмист предава проект на клиент. Клиентът кима доволно, с всичко се съгласява: - Всичко е ок. - Добре, значи 1500лв, както се бяхме се разбрали... Клиента, давайки парите, казва: - Надявам се, че ако после нещичко трябва да се преправи, ще може да се обърна към вас? Нали не сте така - правите веднъж и забравяте? - Разбира се, ако има нужда може нещо да се модифицира. - Е, аз няма да кажа:"Хайде всичко да се преправя!" - Ок. Само още нещичко. После ако на мен ме ми свършат парите може да се обърна към вас и да ми доплатите малко. Мисля, че няма да ви затрудни? - ??? - Е, аз няма да кажа:"Хайде платете всичко!"
- Мамо, мамо, може ли да изляза? - С тези мръсни уши!?! - Не, мамо, с приятели!
Влиза мутра в кръчма и се настанява до едно джудже. -ЕДНА ВОДКА МОЛЯ - поръчал мутрата със дебелия си глас. -Една водка и за мене моля - казало джуджето със пискливото си гласче. Мутрата ударила водката на екс и джуджето веднага след него също на екс изпило водката. -ЕДНА ГОЛЯМА ВОДКА МОЛЯ. -И за мене една голяма водка. Мутрата пак пил на екс и джуджето също пило на екс. Ядосал се мутрата: -ДАЙ МИ ЕДНА ДВОЙНА ГОЛЯМА ВОДКА БЕ! -И на мене една двойна голяма водка! Пили пак на екс, и мутрата се почудил: -АБЕ ДЖУДЖЕНЦЕ КОЛКО КИЛА СИ БЕ? -120! -120??!! ВЕРНО ЛИ БЕ? БЕЗ ТАШАК? -Не бе, без ташак съм 20!
Между приятели: - Имах си всичко - пари, разкошна къща, кола, красива жена, която ме обичаше истински... И всичко това го изгубих за броени минути! - Какво се случи? - Някакъв идиот каза на жена ми...