Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Жена ти се е разхубавила! - Ти пък кога си я виждал за последно? - Ами, вчера минахте край нас с колата... - А-а-а, карах булдога на ветеринар!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Срещат се коте и крава. Кравата казва: — О, колко си малко, коте, пък вече имаш мустачки! Котката: — Млъквай! Я се виж колко си голяма, пък още нямаш сутиен!
Животни
03.10.2017
2,845 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Скъпи, как мислиш, добре ли изглеждам без сутиен? - пита една жена съпруга си. - Да, съкровище! - отговаря съпругът, откъсвайки поглед от вестника. - Даже бръчките на лицето ти изчезват тогава...
Силно депресиран мъж се напива от мъка в бара. Барманът го пита: - Какво става, защо си толкова унил? - Хванах жена ми да ми изневерява с най-добрия ми приятел... В семейното ни легло! Изритах я и й казах, че искам развод. - А на приятеля ти какво каза? - Издърпах му ушите и му казах "Марш в ъгъла, лошо куче!"
Влиза един в психиатрията. Вкарват го в отделението. Събират се около него другите и го питат: - Ти кой си? Той: - Аз съм Наполеон. Те (разочаровано): - У-у-у, пълно е с императори при нас! А той: - Аз не съм император! Аз съм коняк!
Срещат се двама приятели. Единия: - Защо си толкова тъжен? - С жената спорихме нещо, и заговорихме за пари. Аз казах, че моя доход стига за две като нея. - И? - Тъщата дойде да живее при нас :(
При Ветеринар: - Какъв е проблема с Пекинезчето? - Още като беше паленце,като чуеше музика започваше да вие, после се научи като пуснат чалга по радиото,със зъбки да дърпа кабела от контакта,но напоследък с Олимпиадата, пуснат ли Китайския Химн,скача на червената възглавница, изправя се на 2 крачета и застава мирно!