Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Осемдесет и пет годишен затворник разказва на съкилийниците си: - Вече втора година съм в затвора. За изнасилване на непълнолетна. - Ти? На твоята възраст? - Какво да ви кажа, обвинението така ме поласка, че сам се признах за виновен.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Двама пияни си говорят: - А, бе, Пешо, ти колко луни виждаш на небето? - А ти кой ред гледаш...
Пиянски
03.10.2017
2,012 прегледа
Следващ →
Още вицове
Първобитните хора тръгват на лов. Гледат - стадо мамути. Всички се уплашили, само един казал: - Какво се чудите, скачаме с викове към тях, те се разбягват, отделяме един от стадото и го убиваме. Така се появили командирите. Скачат, викат, отделят един мамут от стадото, но той се скрива в гората. Стоят и се чудят. Един казва: - Какво стоите? Дайте да оградим гората, ще стесняваме все повече кръга и ще го намерим. Така се появили началник-щабовете. Намират те мамута, обграждат го, но той беснее - всички ги е страх да се приближат. Само един замахва силно, хвърля копието, улучва звяра в окото и го убива. Така се появили снайперистите. Щастливи, първобитните ловци нарамват мамута и го носят в пещерата. Нарязват го и, уморени от лова, лягат да спят. Стават сутринта и какво да видят - месото липсва… Така се появили старшините.
- Чедо, това калкулатор ли е? - Не бабо, това е iPad - А? - Таблет бабо... - К’во?
С блондинка в чата. - От къде ти идват такива,много е весело с теб? - По наследство ми е,Езоп ми е пра,пра-вуйчо! - Шегуваш ли се? - Ти как мислиш? - Ако се чувахме по скайпа,щях да усетя по интонацията, че може би се шегуваш,така с писане ми е малко трудно.
Млада невяста се прибира от гости при майка си и минавайки през гората я засрещнал един разбойник и я изнасилил. Станали вече пооправили се и разбойник я пита: -Ами сега като се прибереш какво ще кажеш на мъжа си защо си закъсняла толкова -Ще си му кажа самата истина-хвана ме един разбойник и ме изнасили 3 пъти -Ма как така ма моме нали беше само 1 път-дърпа се разбойника -Ама чакай де аз още не съм си тръгнала!
Питат Радио Ереван: - Какво трябва да направи една жена, за да изглежда десет години по-млада? Отговор: - Трябва да се роди десет години по-късно.