Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Госпожо, може ли да затворите прозореца, защото много ми духа? - Методи, хората си плащат да им духат, а ти се оплакваш!
Бисери 3,285 прегледа
Следващ →

Още вицове

Статус във Facebook: - Леле, колко съм тъпа! Блондинка: - Муцка, крадааа го... - Защо Наполеон е носил сини тиранти? - За да не му падат панталоните. Два члена се разхождат по тротоара и единия вижда вибратор. Той потупва другия по рамото и казва: - Хей, виж... киборг!!! Мъж оставя колата си на паркинга пред блока. На предното стъкло слага бележка: "Резервоарът е празен, касетофона го няма, двигателя го откраднаха!" На сутринта намира друга бележка: "Тогава за какво са ти гуми?" Това, което не бихте искали да чувате по време на операция: 1. Такаааааа… Това нещо засега няма да го пипаме. Като отворим по-широко, ще стане ясно. 2. Приеми тази жертва, о Велики Демоне на Мрака. 3. Хей, хей, пусни, пусни бе! Лошо куче! 4. Чакайте малко, ако това е жлъчка, аз тогава какво отрязах? 5. А, не… Къде ми е часовника? 6. И сега колко ще чакаме, докато пак пуснат тока? 7. Да знаете дали някой е оживявал след вкарване на 500 ml от този разтвор? 8. Знаете ли колко е сега един бъбрек на черно? На този тук май ще му трябват два. 9. Я се пазете настрани, че ми паднаха контактните лещи. 10. Е какво, колеги, нека приемем това като горчив урок. 11. Стерилен - мерилен… нали чистачката винаги бърше пода? 12. Какво? Не беше ли този, който искаше да си смени пола? 13. Е какво пък, той вече има деца. Нали? 14. Пожар! Всички да се евакуират! 15. Идиоти! Кой от вас е скъсал 47-ма стр. на ръководството?