Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж се прибира на бегом от работа, съблича се и сяда да гледа телевизия – дават мач. Жена му казва:  – Знам резултата! По радиото го казаха. Да ти кажа ли?  – Не! В никакъв случай! Искам да си гледам… – Гледай си, моля, колкото искаш… Така или иначе нито един гол няма да има.
Спорт 3,711 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пътуват в едно купе чукча и супер мацка. През първия ден тя си мислила колко е грозен мръсен и отвратителен, а той през цялото време си тананикал нещо такова брррм, брррррм, брм, бръм Втория ден. Тя - колко е мръсен и отвратителен, не е чак толкова грозен... Той - пак си бръмчи..... Третия ден. Тя - колко е мръсен но ако спре да бръмчи няма да е толкова отвратителен. -Стига се бръмчал, че ще те изхвърля през прозореца!!! Скрил се чукча зад перденцето и трепери и се чуди защо тая не му дава да си пее химна на чукчи ... На седмия ден вече наближават Москва, мацката не издържа и си казва мръсен-не мръсен, ама мъж е все пак. Дръпва му перденцето, разкочава си блузката, качва си единия крак на седалката и казва: - Искаш ли? - Ъхъ.. - Набързичко? - Ъхъ.. - Хайде, давай!!! Два скелета решили да покарат кола. Тъкмо се качили, единият изкочил от колата, върнал се кам гробището и след малко се качил отново в колата с надгробната си плоча под мишница. Другия скелет учудено го попитал: - За какво ти е този тежък камък, бе? - Аааа... аз без документи не шофирам! Питат една блондинка: - Госпожице, ползвате ли Линукс? - Не, аз ползвам Тампакс... На феминистко събрание българка, американка и французойка се разбрали да обявят на мъжете си че повече няма да готвят, мият съдове и перат. След 2 месеца същите пак се видели и първа французойката се похвалила: -Като му казах на мой мъж той излезе и след една седмица се върна със всички роботи които са ми нужни в домакинството. Американката: -Моя излезе и след две седмици се върна с перфектна домашна прислужница. Българката: -А моя три седмици не го видях и чак накрая започнах да го виждам леко с едното око :) - Защо така слабо върви борбата с корупцията? - Защото хората, отговарящи за борбата с корупцията не са си получили още обещаните рушвети.