Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Добър вечер! Сержант Иванов. Шофьорската книжка и документите на автомобила? - Добър вечер! Заповядайте. - Така...автомобилът не ваш? - Да, не успях да го прехвърля. - А пълномощното къде е? - Няма.. - Без пълномощното имате право да управлявате автомобила само в присъствието на неговия собственик. - Той присъства. - Къде е? - В багажника.
Черен хумор 2,105 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Дай на заем 1000 лева! - Не мога! - Тогава поне 500! - Не! - А сто? - Нито лев! - Ами тогава би ли ми казал колко е часа? Все пак трябва да имам някаква полза от тебе. Филма "The Expendables 2" всъщност е документален. В него се разказва за група хлапета, които се мотаят около Чък Норис. Пътуват в купе мъж, жена и две деца. На малка гара по пътя се качва мъж, сяда в купето, отваря вестник и почва да чете. След малко поглежда жената и пита: - Госпожо, извинете, децата близнаци ли са? - Не господине, не са! Мъжът благодари и продължава да чете. След малко пак. - Госпожо, извинете, децата близнаци ли са? - Не господине, не са! Едното е на 5, а другото на 7! Мъжът благодари одново и продължава да чете. След малко пак. - Госпожо, извинете, децата близнаци ли са? - Не господине, не са! Едното е на 5, а другото на 7! Едното е момиче и е русо, а другото е момче и е черно! Мъжът благодари одново и продължава да чете. Бащата на децата излиза в коридора да пуши. Мъжът скача след него и излиза и той! - Прощавайте Господине, все пак децата не са ли близнаци? - Не Господине не са! Не разбрахте ли? - Аз всичко разбрах, само не ми е ясно как два пъти си легнал с тая жена?!!!! Три перални се разхождат в гората. Среща ги един ловец и им казва,че ако утре се върнат ще убие една от тях. Те не го послушали и отишли и той убил една от тях и отново ги предупредил. На следващия ден той убил и другата. Останала само една пералня. Тя отново отишла в гората на следващия ден. ловецът изхабил всичките с патрони по нея,но не успял да я убие. Той я питал:-Другите перални умряха,а ти защо не умираш? Пералнята:-Пералнята живее вечно с Calgon. - Докторе, болният от осма стая каза, че е Наполеон и тръгна да бие всички! - Сложете го в усмирителна риза. - А оня в шеста стая, каза че е Дон Жуан… - Веднага в усмирителни панталони!