Във влака Бай Ганьо си качва куфара в купето. Тъкмо го качи и влака тръгне и куфара падне. Той пак го качи и той пак падне. Пак го качи и пак падне.В тоэи момент влиэа един немец и каэва:
Гутен Таг. А Бай Ганьо-ше го бутнеш пак и ше те ... от влака.
Тежко болен пациент лежи в голяма болница. Двама доктори седят до леглото му и оживено спорят за диагнозата. При тях ида трети доктор и се опитва да ги успокои.
- Колеги, нека не се караме. Аутопсията ще покаже кой е бил прав.