Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо Симеон не беше на празника на 24 май? - Защото не се справя добре с кирилицата.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Казват, че е полезно за здравето да се ходи бос. - Да, наистина. Събудя ли на сутринта с обувките обикновено ме боли главата.
Разни
03.10.2017
1,851 прегледа
Следващ →
Още вицове
Деца,знаете ли каква е онази песен,за червеното ферари? - Да! - Каква? - Циганска! - А знаете ли какво е ферари? - Да! - Какво? - Червена,циганска кола!
Пътува автомобил с голямо ремарке. Спират го полицаи и питат какъв товар вози. Шофьорът казва, че това е реквизит. Полицаите се очудили и поискали да видят що за реквизит е това. Отварят и гледат - ножове, ама много и различни. - Аааа, тука нещо не е наред, прилича ни на контрабанда, черен пазар и изобщо хайде с нас в полицията! - казали те. - Чакайте бе хора, аз съм артист - цирков, това ми е коронния номер, забивам ножовете около хора. - Ами, я да те видим какво правиш тогава. Застанал единият полицай до една дървена табела и казал: - Хвърляй! Почнал човека да мята ножовете... По едно време по магистралата се задал един тир. Гледа шофьорът и не вярва на очите си: - Добре, че спрях пиенето, егати тестовете дето са измислили!
Час пик в мeтрото. Във вагона пиян мъж минава през тълпата. Бута хората усърдно, накрая една жена не издържа и му се кара: - Господине, къде сте тръгнали, не виждате ли колко хора има. И ако е за изхода, току-що го минахте. Пияният се усмихва: - Нееее, аз съм за вагон-ресторанта.
Червената шапчица, Анди Уорхол Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Ч. Ш. Мастило за копринена щампа върху синтетични полимерни бои на платно с размери 206 х 145 см. Частна колекция С разрешение на "Фелдман Файн Арт Гелъри", Ню Йорк.
Мъж и жена гледат филм на ужасите. На екрана се появява УЖАС. Жената: - Ох, майчице... Мъжа: - Да! Прилича на майка ти...