Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво ще стане ако се кръстоса блондинка и заек? - Демографски взрив!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
-мамо,пие ми се вода! -заспивай -мамо много ми се пие вода -заспивай нали изпи 4литра вода -мамо моля те донеси ми вода -ще те наббия -мамо като станеш да ме набиеш ще ми донесеш ли вода?
Разни
03.10.2017
1,964 прегледа
Следващ →
Още вицове
Студентка на изпит по анатомия и физиология. Професорът пита : - Колежке,кой е този орган в човешкото тяло,който при възбуда увеличава 10 пъти размерите си? Последва смущение и изчервяване от студентката - Г-н Професор,ама много ми е неудобно да го кажа. -Разбирам смущението Ви, но не познахте верния отговор. Органът,който се уголемява 10 пъти е зеницата на човешкото око, а този за който се сещате Вие се уголемява само 2 пъти ,останалото е женска мечта.
Спрете земята - искам да сляза!
В племето на маите двама си говорят: - Да отидем на по бира? - Става... Предполагам, че ако не довърша този календар няма да дойде края на света...
На село... В селото се появила страшна красавица, когато минела по мегдана всички въздишали по нея: божествена е, красива е, хубава е... обаче когато попа на селото я види все се кръсти. Един ден, селянин отишъл при попа, докато красавицата се разхождала по мегдана, и запитал: -Дядо попе, нали я виждаш, съвършена е, защо когато минава от тук ти се кръстиш, нали и ти си човек, нямаш ли помисли? -Еееех, чадо-чадо! Аз се моля, на горния, да ми падне на долния, с едното краче от ляво, а с другото от дясно...
В генералния щаб се срещат двама генерали. - Изглеждате някак странно тази сутрин - казва единият - Да, наистина, за първи път откакто работим заедно, ви виждам без медали. Другият генерал поглежда към гърдите си и възкликва: - О, забравил съм да ги сваля от пижамата си!