Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама приятели си говорят: - Аз имам много припряна жена - все мърмори. - И как го прави? - Ами виж, пролетта наближава, 1 април, хората отиват на разходка, а тя - изнеси, та изнеси елхата!
Семейни 3,029 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две приятелки обсъждат миналото си: - Ти как се запозна с мъжа ти? - Много романтично беше. Веднъж паднах в реката, почнах да се давя и един младеж веднага скочи от моста… и почнахме да се давим заедно. Като ни спасиха, се влюбихме и после се оженихме. Пощальон отива при доктора на преглед. Доктора го преглежда и му казва: - Зле си със сърцето. Трябва да ходиш пеш по 5 километра на ден. - Кога, докторе? Преди или след като разнеса пощата? Левскар , цесекар и фен на Локомотив отишли на врачка да разберат кой ще е шампион тази година.Врачката им казала : - Ще хвърляме стотинка. Ако се падне "ези", Левски ще е шампион, ако се падне "тура", ЦСКА. В това време локомотивецът със неразбиране я попитал: - А кога локото ще станат шампиони ? Врачката му отговорила : - Когато се падне на калъч. Лекар бил събуден в четири часа през нощта, за да отиде в дома на пациент. Той с огромна неохота се облякъл и излязъл навън. Имало ужасна снежна виелица. След като прегледал пациента, докторът му казал веднага да повика адвоката си, приятелите си и роднините си и да направи завещание. Когато се прибрал, той описал на жена си какво е направил. - Защо, толкова зле ли беше онзи човек? - попитала тя. Не - отвърнал докторът. - Просто не исках само аз да излизам в такава отвратителна нощ. Един евреин умрял и душата му отишла на небето и видяла Господ бог. Но лекарите по изкуствен път го съживили.....Излязъл той от болницата и се зачудил какво да прави...Вдигнал се, отишъл при Източния патреарх и му казал : - Аз бях на небето и видях Господ.Но не е вашия бог. Оня се уплашил и се замолил : - Ето ти 1 000 000 долара, само и само да си мълчиш!!!! - Добре - съгласил се евреинът. Взел парите. После отишъл във Ватикана и рекъл на папата: - Аз бях на небето - бог няма! - Мълчи, мълчи - не казвай на никого!!! - занареждал папата - Ето ти 1 000 000 долара - само мълчи! Взел парите човекът и отпрашил за Белия дом.Видял се с Бил Клинтън и му казал: - Аз бях на небето и видях Господ! - Да аз знаех, че има бог! Казвах ли им аз!!! - зарадвал се Клинтън. - Да ама е негър - рекъл евреинът.