Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Скъпи, все си мисля че ме обичаш само защото чичо ми остави толкова голямо наследство. - Няма нищо такова. Щях да те обичам и ако някой друг ти беше оставил наследство.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
В края на трети сезон на сериала "Сексът и градът" актрисите започнали да разбират, че градът не е толкова голям.
Професионални
03.10.2017
3,058 прегледа
Следващ →
Още вицове
След загубата от манчестър юнайтед със 7-1 от ръководството на рома изпратили факс на цска с текст "Не сте сами"!
Една дама била с любовника си,когато изненадващо мъжът и се върнал от командировка. Къде, къде младежът се скрил на терасата. Да но мъжът го видял : - Какъв е този гол мъж на терасата ма жено ? -Шшш тихо. Беше при комшийката от горния етаж. Мъжът и се върнал и момчето се скрило на нашата тераса. -Щом е така може. Я жено върви купи бутилка вино да се почерпим с младежа. Младежа се успокоил, че е оттървал боя. Щом жената излязла мъжът казал: - Абе младеж, ако чукаше жена ми можеше да изпием бутилка вино. Но да чукаш любовницата ми заслужаваш голям бой. Бой, бой ...........
След ремонт на директорския кабинет в него влезли директорът и секретарката му. -Ах, господин директор, да не съм уволнена? - възкликнала секретарката. -Защо? -Ами не виждам в кабинета ви дивана!
Все по-рядко и рядко влизам в този сайт! Проблемът е в това, че в компания с приятели не се смея на вицовете им. Всичките ги знам!
Сибир. Минус 40 гадуса. Срещат се двама приятели: - Хайде да отидем да гризнем по една бира!