Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Зайо Байо влиза в горската кръчма и казва: — Тук някой ще яде бой! Всички се споглеждат и мълчат. На другия ден Зайо Байо пак влиза в кръчмата и казва на силен глас: — Тук някой ще яде бой! На лъвът му омръзнало, станал от масата, излязал навън и ступал Зайо. Когато Зайо Байо влязъл, изтупвайки праха от себе си, промърморил: — Абе, аз ви казах, че някой ще яде бой.
Животни 2,308 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Не ме гледайте на снимката, много лошо съм излязла там! Дайте си ми я! - Госпожице, спокойно! Талона на колата и гражданската отговорност, моля. Какво мълчиш, клавиатурата ли си глътна? Човек отива при лекар, защото гениталиите му са сини. - Ще режем левия! Дано мине... Отрязали го, но синьото остава. - Ще режем и другия. - категоричен е лекарят. Отрязали и него, но пак не минава. Лекаря гледа замислен: - А, бе, на теб да не би дънките ти да пускат? Tрима тираджий си говорят и единия казва: -Aз като се прибирам кyм вкъщти надувам клаксона от байра и като стигна на масата ракията и салатата. Вторият се исмял и казал: -Твоето нищо не е аз като се прибирам надувам клаксона от началото на града и като стигна на масата ракия салата и жената гола Третият казал: -Аз пък изгасям мотора на камиона, изгасям фаровете, паркирвам пред вкъщи вземам една щанга надувам клаксона и бягам на задната врата. Другите двама се учудили и го питали какво става -Еми до сега само един ми избяга Обява: Самотен млад милионер търси честни и безкористни приятели.