Двама борци вървели из пустинята с една камила. Наближили един оазис и решили да напоят камилата. Тя обаче не искала да пие вода. Тогава единият казал:
- Аз ще й натопя главата във водата, а пък ти ще смучеш отзад.
Почнали. След малко оня отзад извикал:
- Стига толкова, че засмуках тиня.
Зайо Байо влиза в горската кръчма и казва:
— Тук някой ще яде бой!
Всички се споглеждат и мълчат.
На другия ден Зайо Байо пак влиза в кръчмата и казва на силен глас:
— Тук някой ще яде бой!
На лъвът му омръзнало, станал от масата, излязал навън и ступал Зайо. Когато Зайо Байо влязъл, изтупвайки праха от себе си, промърморил:
— Абе, аз ви казах, че някой ще яде бой.