Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един ден Зайо Байо отишъл в гората и казал: - Аз съм зайче с кошничка, идвам да крада. Срещнал го Кумчо Вълчо и му казал: - Зайо Байо, тука няма да крадеш. Иди в Америка. Зайо Байо отишъл в Америка, но на летището не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди във Франция. Зайо Байо отишъл във Франция и на летището пак не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го пак на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди в Германия. Зайо Байо отишъл в Германия и на летището отново не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го те отново на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди в България. Зайо Байо отишъл в България и си казал: - Аз съм Зайо Байо с ко... Къде ми е кошничката?
Животни 3,479 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ненавиждам работата с хора. - Но как, ти си журналист! - Затова работя само в светската хроника. Червената шапчица, по Хулио Кортасар Ловецът вече цяла седмица беше по петите на вълка. Преследваше го по един издайнически косъм - косъм с възел точно по средата. Първо отвъртя сифона на мивката и огледа най-педантично всички налични косми вътре. После с кирка тръгна по тръбата - отделяше, изследваше… След това шахтата, колектора, канала под гората. Зад него оставаха купчина косми, положени напряко на тунела. Откакто съм на диета от нова година обичам да гледам готварски предавания. Направо е като порно...О, да, врътни една торта...О, йе.... Отишъл ловец на лов за мечки. Ама много го било страх. Ловецът обаче се загубил в гората. Както обикалял видял една пещера. Решил там да прекара нощта. Влязъл вътре и видял едни големи светещи очи го следят. Разтреперил се ловецът, светнал с фенерчето и видял едно малко мече, седнало на гърне, стои и го гледа. Минал му малко страха и попитал: - Майка ти в къщи ли е? - Не. - А баща ти? - Не Ловецът викнал: - А бе келеш с келеш, така ме изплаши!!! - и забърсал два шамара на мечето. А то като писнало: - Бабоооооооо…. Щатастлив баща отива да вземе новороденото си дете - Добър ден, аз съм таткото на Иванчо. Сестрата смутено го погледнала и плахо заприказвала. - Да, но има един проблем. - Какъв проблем? - Ами вашето детенце се роди без ръчички - казва сестрата на един дъх. - Какво? - шокирано попитал бащата. - Ами, всъщност то и краченца няма. - Моля? Навела глава сестрата продължила: - Ами то всъщтност няма и...и главичка. - А какво въобще има това дете? - хлипайки попитал таткото. - Ами едно ухо. Тотално разстроен, бащата казал: - Нищо, дайте си ми го - взел ухото в ръцете си и му занареждал: - О, Иванчо! Какъвто и да си, татко те обича! Леко притеснена, сестрата пояснила: - Не му говорете! Глухо е!