Имало едно патенце, което ходило в другите държави и крадяло.
Отишло в Франция и почнало да пее: Аз съм пате с кофичка идвам да крадя.Откраднало каквото откраднало и си тръгнало.
Отишло в Германия и почнало да пее: Аз съм пате с кофичка идвам да крадя. Откраднало каквото откраднало и си тръгнало.
Дошло в България и почнало да пее: Аз съм пате с кофичка-изведнъж спряло и казало: А, къде ми е кофичката бе?
Запознал се един младеж с едно момиче и ето, че вече тя го поканила на гости късно вечерта. Влизат в стаята и започват да се натискат. Тя:
- Ш-шт, по-тихо! Нашите спят. Татко е отдела за масови безредици, мама е полицай.
Младежът си мисли: "Уф, къде попаднах!", но продължил все пак. След малко мацката:
- По-тихо, де! Брат ми е в съседната стая, работи като барета.
Младежът пак си мисли: "Уф, къде се натресох!". Мацката:
- Искаш ли една незабравима нощ!
- Да!
- ПОМОЩ! ИЗНАСИЛВАТ МЕ!!!