Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две блондинки работели на строеж. Едната попитала: - Забелязах, че вадиш гвоздеи от кутията с инструменти, оглеждаш ги и хвърляш някои от тях. Защо? - Ами понякога вадя от кутията гвоздеи, които са към мен с остра си част - те са дефектни - нямат главичка. Ако гвоздеят е насочен с острото към къщата, значи е здрав. - Колко си глупава! Гвоздеите, които сочат към теб не са дефектни! Те просто са за противоположната стена на къщата!
Блондинки 2,926 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Чу ли? Имало разработка „Грабливи нощни птици”, свързана с ДПС и лидера Ахмед Доган. - Какви ти разработки, какви нощни птици! Вече няколко мандата Соколът си граби.... Студент отива на изпит, тегли си въпрос и сяда. След малко професорът го вика да отговаря. - По първия въпрос? - Ами, знаете ли, аз цяла нощ се готвих и сега някак си ми излетя от главата. - Добре, по втория въпрос? - Ами, разбирате ли, цяла нощ учих и нещо ми се е объркало всичко в главата. Иначе го учих, сигурен съм, даже задачи решавах. - М-да, в такъв случай ще ви задам допълнителен въпрос - професорът станал и написал на дъската формулата: Н2О.- Какво е това? - Ех, знаех го, ама сега ми изскочи от главата. Иначе ми е до болка познато... - Добре ще ви поскажа малко. Какво пиете? - Ами, да! Разбира се! Това е саламура от кисели краставички! - Голямо, червено, разтегателно, от време на време се изпразва? Що е то? - Икарус. Ето как ще изглежда обява за работа в интернет след 10 години: Спе6но тарсиа сАтрудник с добри пузнания по бАлгарски език. Двама пияници влизат в магазин за дрехи. Единият се блъска и казва: - О, извинете! А другия му казва: - Абе, тъпанар такъв т`ва е манекена!