Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Турист слуша прогнозата за времето ”… в Сибир минус 45 градуса”. Той не повярвал и звъннал на свой приятел, който живеел там: — Абе там при вас много студено? — Ами, около минус 20, минус 25… — Нима? А по телевизията казаха минус 45? — А, на улицата може и толкова да е…
Разни 1,277 прегледа
Следващ →

Още вицове

Системата за обслужване на едно гише доста облекчи даването на рушвети. Програмист,учител по информатика в гимназия.В края на срока се обръща към един "завидно" слаб ученик: - Ти, Иване, си оставаш на изпит by default. Петка и Чапай били изпратени в Сибир. Живеели в една малка къщурка някъде на север. Един ден нервите на Чапай не издържали и той се разкрещял: - Петка, ако не спреш да си играеш на бумеранг с чорапа ми, ще ти счупя юргана. Един мъж завел приятелката си (блондинка) на мач. По едно време тя го попитала: - Скъпи, защо онзи човек с черните дрехи не рита топка? Пожар. Насъбрала се тълпа. Всички гледът как мъжът самоотвержено спасява семейството и покъщнината си: Влиза в горящата къща и изнася на ръце двете си деца. Влиза и изнася жена си. Влиза и изнася телевизора. Влиза и изнася стереото. Влиза и нищо не изнася. Влиза и нищо не изнася. Влиза и нищо не изнася. Един от зрителите го спрял и го питал: - Ти луд ли си? За какво само влизаш в огъня като нищо не изнасяш? - Абе, обръщам тъщата.