Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Турист слуша прогнозата за времето ”… в Сибир минус 45 градуса”. Той не повярвал и звъннал на свой приятел, който живеел там: — Абе там при вас много студено? — Ами, около минус 20, минус 25… — Нима? А по телевизията казаха минус 45? — А, на улицата може и толкова да е…
Разни 1,279 прегледа
Следващ →

Още вицове

За мъжете - поспорете с момиче, че тя не може да си докосне пъпа с двата лакътя едновременно и се НАСЛАЖДАВАЙТЕ:-)! Полицай спира кола, която минава с 80 покрай знак "разрешено до 60 км/час". Водачът спира и стои в колата. Полицаят му казва: - Я излез… - Не мога бе, старши, тука всичко е пълно - едни наркотици, едни истории… Ако отворя вратата ще се разсипят. - Какво? Излизай веднага! - Абе една бомба имам на дясната седалка, ще вземе да гръмне… - Излизай! - Ама на задната седалка карам едни пушки-самоделки, ще гръмня някоя… - Излизай или стрелям! - Недей бе човек, два трупа имам в багажника… Полицаят се шашка и вика подкрепления по радиото. След малко пристигат баретите и изкарват шофьора от колата. - Там са наркотиците! - вика полицаят. Баретите проверяват - няма нищо. - И бомба има на дясната седалка! Проверяват - няма бомба. - И пушки… Гледат - няма пушки. - И трупове в багажника! - Я отваряй багажника! Отваря шофьорът и показва: - Ето, няма трупове… Вие к"во го слушате тоя полицай бе, той още малко ще каже че съм превишил и скоростта. Имате стрес, нервно напрежение, депресия, не може да заспите...включете канал "Военна телевизия"... "Невинността на мюсюлманите" е записан по поръчка на китайците. Сега правят яко пари от американски знамена, направени от леснозапалима материя. Малко момченце си играе на тревата с количка. След известно време колелата на играчката падат, и детето, след няколко неуспешни опити да ги намести, започва да плаче. Минаващ наоколо наркоман се приближава и пита: - Защо плачеш? - Количката ми се развалиииииииииииииии! - реве малкият. - Ела с мен, аз ще ти я оправя! - А, не! Мама каза да не мърдам от тревата. - Еееееееех - с възхищение измърморва наркоманът, - защо и аз нямам такава майка...