Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кучето си мисли:" Ето моя собственик...Грижи се за мен, храни ме, играе си с мен, ..Сигурно е Бог!" Котаракът си мисли" Ето моя собственик..Грижи се за мен, храни ме, играе си с мен, ... Сигурно аз съм Бог!"
Животни 3,552 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво ти е? Не изглеждаш на себе си? Пиян ли си?! — Напротив, днес съм отвратително трезвен! Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии - Сине, ти за колко можеш да прочетеш "Под игото"? - За 50 лева. На една блондинка й писнало всички да я считат за тъпа и си боядисала косата. Карала си тя един ден колата и гледа едно стадо с овце. Спряла тя и казала на овчаря: - Хей, ако позная колко овце имаш в стадото, ще ми дадеш една! - Дадено. мислила тя, мислила накрая казала: - 52 - Как позна? Еее тстс... Добре де избери си овца дал съм дума! - Ей оная игривката там.. Всичко точно качили овцата в колата и овчаря казал: - А аз сега ако позная кой ти е естествения цвят на косата ще ми върнеш ли кучето? Върви таралеж в горатa и пада в една пропаст и казва: - Ако след пет минути не успея да изляза ще ида вкъщи за стълбата.