Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Заек влиза в сладкарница: — Имате ли торта с моркови? — Не господине. На другия ден идва отново заека: — Имате ли торта с моркови. — Не господине. Дошъл заека отново: — Имате ли торта с моркови? На края продавачката се вбесила: — Не господине, но ако още веднъш ме попиташ ще те закова на стената с пирони! На другия ден идва заека и пита нежно: — Имате ли пирони? — Не господине. — А торта с моркови?
Животни 3,317 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят си две блондинки и обсъждат теорията на елементарните частици. Изведнъж едната казва: — Ш-ш-ш-т! Идва някакъв мъж. Давай да говорим за козметика. Говорят си група старци, от какво ядене се получава най-добра ерекция: - Орехи с мед. - Цариградски локум. - Шоколад с бадеми. - Виагра. - Боб с вафли. - Кой ти го каза? - Един войник. Бай ганьо,турчин и французин били на рибарски сал навътре в Черно море.Било страховито.Както се возят,на сала се появява един дявол.Казал им : -Сега ще ми казвате някви свои желания!Ако мога да ги изпълня-ще ви изям,ако не-оставате живи! Турчинът: -Искам да имим всички долари на света! Щракнал дявола с пръсти и ей ги доларите,и естествено го изял. Французинът: -Искам да съм Наполеон и да водя многобройната войска! Дявола щракнал с пръсти и французина станал Наполеон и многобройната войска го следвала,естествено и французина бил изяден. Дошъл ред на Бай-ганьо.Пръднал леко. Дявола го питал: -Аде не измисли ли вече?! -Да.От задника ми излезе,през мрежата мина,а иди и ми го донеси! Истински обяснения, писани пред КАТ: "Казах на полицаите, че не съм пострадал, но след като махнах шапката си, открих, че имам фрактура на черепа." "Бях сигурен, че старецът няма да успее да стигне до другата страна на пътя, когато го блъснах." "Пешеходецът нямаше представа накъде да бяга, докато го прегазвах." Трудът е превърнал маймуната в човек. Затова трябва да продължаваме да работим като маймуни, за да си останем хора...