Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Момче и момиче се оженили. Отиват на гости у родителите й . Младоженецът сяда и казва : - Първо : всеки месец ще се напивам като свиня в къщата! Бащата недоволства : - Ама, как може такова нещо ... да пиеш алкохол? ! - КАЗАХ !- извиква мъжът, удряйки с ръка по масата. Продължил : - Един път в месеца, ще излизам от къщи и няма да казвам, нито къде отивам, нито защо отивам, нито кога ще се върна! - Ама не може така, да оставяш жената сама вкъщи ами ако се случи нещо? - протестира сестрата на младоженката. - КАЗАХ ! - отново удря по масата мъжът. - Един път в месеца - продължава той - ще пребивам жената! - Ама не може така ами ако й счупиш нещо ? - пита брат й. - КАЗАХ ! - изкрясква мъжът, като отново прасва масата с юмрук. - И последно - един път на месеца, ще спя с тъщата! Отново бащата се обажда : - Ама не може, тя ми е жена! Тъщата се провиква : - КАЗА!
Други 1,831 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек отишъл на ресторант и питал: - Имате ли студено кафе? - Да господине, имаме. - Тогава ми стоплете едно. Станишев вчера е успокоил пенсионерите, че не са материал...а съвсем обикновен електорат... Пияница се прибира у дома по никое време. Жена му го посреща с точилката: - Къде беше ?! - На гробищата. - Как на гробищата !? Да не е умрял някой ? - Няма да повярваш ….. там всички са умрели. Учен пътува с кола към границата на Конго.На 100м от нея го спират 10 аборигена и го питат:"Бонго-Бонго или смърт?".Той им казал Бонго-Бонго и те го изчукали.Той си продължил по пътя и на 50м от границата го спират 50 човека и му задават същия въпрос.Той отново им отговаря Бонго-Бонго и те отново го изчукали.Ученият си продължава по пътя и на 10м от границата го спират 100 човека и го питат:"Бонго-Бонго или смърт?", той им казал "смърт", а те му отговорили:"Смърт чрез Бонго-Бонго!". - Ти все пак май си взел от твоя брат-спортист от допинга му. - Как разбра? - Вземе на ръце, за да ме пренесеш над локвата и вече втори час ме носиш.