Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Домакинята: - Да ви сложа ли гъби? - Не, благодаря, аз гъби само обичам да събирам! - Както желаете! Мога и по пода да ги разпръсна!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Двама пияни с кола качват стопаджия. Пияният на волана кара с луда скорост. По едно време стопаджията се втрещява и бута другия: - Ей, събуди приятеля си! Виж го, кара заспал! - А, как не! Като го събудя и ще подкара още по-бързо...
Пиянски
03.10.2017
2,169 прегледа
Следващ →
Още вицове
Говорят си две блондинки: - Мими, а ти знаеш ли защо рибите мълчат? - ??? - Ами вкарай си главата в аквариума и опитай да кажеш нещо!
Жена отива при ветеринарния доктор и пита: - Докторе, кажете ми аз какво животно съм? - Но госпожо, що за въпрос е това? Вие сте толкова красива млада дама. Немога да разбера, защо си мислите, че сте животно? - Ще ви отговоря докторе защо. Сутрин ставам с КОКОШКИТЕ. Отивам на работа и цял ден работя като ВОЛ. Като се прибера от работа свекървата вика "ей я КУЧКАТА, пак се прибира". Започвам да чистя и оправям вкъщи, а децата ми викат "какво си ми заподскачала като някоя МАЙМУНА". И за капак като си легна вечерта мъжът ми ми вика "какво си се разплужила като някоя КРАВА на леглото". А сега докторе ми кажи аз какво животно съм?
Събрали се Морати, Ибрахимович, Адриано и Матераци да играят белот. Морати е под ръка и пуска осмак купа. Ибрахимович връща спатия, Адриано дава пика, а Матераци - каро. Морати пита: Е момчета нямата ли купи? -Еми не, те купите са в Милан!
Може да е дръвник, но си има работа само с големи клечки...
Тренера на Левски отишъл да гледа тренировка на ЦСКА. Той видял как цесекарите редят конуси и ги заобикалят, след което вкарват гол. Когато се върнал, понеже нямал конуси, наредил варели и тръгнал да се разхожда, а футболистите на Левски започнали да тренират. След малко телефона му звъннал. Той отгворил и познал гласа на помощник треньора. Той казал: - Помощ,варелите водят с 2:0.