Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
"Понякога светлината проблясва на най-невероятни места. Трябва само да гледаме в правилната посока" Джери Гарсия
Бисери 4,493 прегледа
Следващ →

Още вицове

Добър мъж е онзи, който не заспива първи нощем и никога не се събужда втори сутрин! Стои мутра пред луксозна четириетажна кооперация. Трие сълзи по бузите си. Пристига друга мутра: - Защо плачеш? - Ми ето на… Построих дом за сираци… Утре го откриваме… - Значи всичко е наред, благотворителността е полезна за имиджа! Какво се терзаеш? - Ами, как аз сиротния ще живея сам в такъв дом!? Мъртво пиян се удря в камака-паметника на Иван Вазов охранител от Агида го вижда как 3-и пъти праи тия неспулочливи движениа и му казва кво искате? На кой е тоа камняк-паметник та не сме го взривили още..? Това господине е на Иван Вазов! Аа..тоя дето е написал До Чикаго и назад ли? НЕ! Това е написал Алеко Константинов . Какви неправди в тая даржава..оня Алеко гу е написал а вие на тоя сте му напрайли паметник!!! Завършил един младеж Икономическия и постъпил на работа като помощник счетоводител. На първия работен ден написал нещо на един лист, сложил го в горното чекмедже на бюрото си и го заключил. Всеки ден идвайки на работа, отварял чекмеджето, поглеждал листчето и заключвал чекмеджето. След двадесет години станал главен счетоводител и пак, идвайки на работа , отварял чекмеджето, поглеждал листчето и заключвал чекмеджето. След още доста години починал и неговите подчинени веднага решили да видят какво пази в чекмеджето. Отворили го, а вътре само един лист с четири думи: "дебит-вляво, кредит-вдясно"... Бойко Борисов отишъл да види строежа на Дунав мост 2, не че го интересува, моста не е магистрала, но му казали, че един телевизионен екип бил тръгнал натам за репортаж, а може ли да има камера, а да го няма Бойко Борисов. След като се поснимал малко, Бойко Борисов попитал: - Къде е тука най-якия архитект? Началникът на обекта някакси разбрал, че него търсят и чинно застанал пред премиера. Бойко попитал: - Как върви работата? Чух, че имало проблем, нещо се разминавали плочите... - Ами добре, господин премиер. Верно има малко отклонение, ама е в рамниките на метър-два. Ама иначе напредваме, строим ние от нашата страна, румънците от тяхната и ако е рекъл Господ, до два месеца ще се срещнат двата екипа и ще имаме мост. Бойко попитал: - А ако не е рекъл Господ? - Ако не е рекъл, ще имаме два моста!