Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Заведение. Сервитиор обслужва двама клиенти. Първият: - Един чай. - И за мен един чай и ако обичате нека чашата да е чиста. След малко сервитиора ности двата чая и пита: - Кой искаше чиста чаша?
Любими Герои 3,161 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката решила да покаже на децата вредата от алкохола. Tя изважда един червей и пред очите на всички го потапя в чаша с водка. Червеят се сгърчва и умира. Тя пита: - Каква е поуката деца? - Който пие водка няма глисти - казва Иванчо. Учителката ядосана решава да заведе децата в една ферма. Там слага пред една крава едно буре с вода и едно с водка. И отново пита: - Кравата пие от водата и не помирисва даже водката. Kакъв е изводът? Иванчо веднага готов с отговора: - Който не пие водка е говедо. Две приятелки седнали на кафе да се оплакват.Първата рекла: -Абе, мъжа ми смятай от 6 години брак, една вечер не е пропуснал секса, поне 4 пъти на нощ. А втората казала: -Блазе ти, моя пък, не мога да го накарам да стане от леглото,само спи. Решили те да си сменят съпрузите. Дошла въпросната нощ на смяната и тази, която не беше спала с мъж от както е женена,легнала с потентния мъж. Лежали те голи, а той четял книга.По едно време й бръкнал между краката и тя си помислила: -Ох най-сетне! Да, ама не.Продължил той да чете.На сутринта, звъни тя на приятелката си бясна. -Абе, ти за кво ми предложи мъжът си, стоях цяла вечер гола, гледайки тавана? И другата прекъсва: -Чакай малко сега, вие легнахте ли голи на леглото? -Да!-отговорила незадоволената. -Той, започна ли да си чете книгата? -Да. -А,бръкна ли ти отдолу? -Да. -Еми, какво не си доволна, цяла нощ си е мокрил пръстите, за да сменя страницата. На изпит за шофьорска книжка: - Представете си, че сте пропътували петстотин метра, и разбирате, че сте си забравили ключовете на колата вкъщи. Какво ще предприемете? - Ще отбия вдясно, ще спра колата и ще сляза да видя кой идиот ме е бутал толкова време. Жената е като колата - изисква много внимание, време и пари, независимо от факта, че всяка година козметичните ремонти стават все по-скъпи... Баща и син пред гроба на тъщата. Синчето пита: - Тате, защо на гроба на баба има толкова голяма плоча? - За да сме сигурни, че ще си остане там.