Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Написвайки на стената си във Фейбук: "Не глобявам за превишаване на скорост до 30 километра", катаджията Петров придоби само за един ден 5000 приятеля.
Програмисти 3,106 прегледа
Следващ →

Още вицове

Да обиди системния администратор може всеки..., който не разбира колко е рисковано. Отивам при един приятел. Пред вратата голяма изтривалка с надпис:"Представи си, че съм твоя шеф!" Уф, за малко да си скъсам подметките от изтриване! Предприсъединителен фолклор Дядо и внуче хайдушка балада Я надуй, дядо, кавала, след теб да викна, за запея, че какъвто ни е хала - живота стана епопея! Да пея, дядо, и да плача, за миналото наше, славно, когато имахме водачи и живеехме нормално. След туй, дядо, какво стана? Сякаш чума ни налегна - слезнаха ония от балкана, работата се затегна. Кешким, да бяха си стояли по върхове и по чукари и още мандри те обрали преди да станеме “другари”. Мина се какво се мина, друга напаст ни налегна - както мислеха мнозина: демокрация ненагледна! Свириш, дядо, кавал плаче, плаче жално и нарежда: “демократа” имот влачи и народната надежда. Де да беше в турско време, всеки би викнал: “Обира!” Но сега си кротко дреме, щото се “приватизира”. Свири, дядо, да възпеем и най-новата управа, че дордето ний немеем, тя ни дои като крава. Няма, дядо, харамии, липсват и воеводи, всеки в дупката се крие - дебне за изгоди. Всенародната дружина вкупом, дядо, се спомина! Две змии си говорят.Едната пита другата?: -Дружке,верно ли е,че сме отровни? -Да,защо? -Ами защото си прехапах езика. По какво можете да рaзберете, че сте се разболели от птичи грип? Като ви посинее гребена.