Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В една сладкарница поръчали торта с надпис "Честит рожден ден". Сладкарят възложил поръчката на помощника си. След един ден двамата се чули по телефона: - Какво стана с тортата? Готова ли е? - попитал сладкарят. - Да, но малко се посмачка, след като я прекарах през пишещата машина. - отговорил помощникът.
Семейни 3,437 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дебел мъж искал да отслабне. Пробвал всякакви диети, но нищо не се получавало. Накрая прочел една обява: „Отслабнете с 5 кг. на ден!“. Позвънил, казали му, че ще дойдат на място. На другия ден се звъннало на вратата, мъжът отворил, а там стояла красива гола жена, която държала табелка: „Ако ме хванеш съм твоя!“. Започнал мъжът да я гони из цялата къща. Няколко часа я гонил, най накрая я хванал, свършил работата, застанал на кантара – отслабнал с 5 кг! Следващата седмица пак позвънил по телефона и казал: „Искам да отслабна с 10 кг!“. Отново му казали да чака в къщи. На другия ден на вратата го чакала още по-красива гола жена с табелка „Ако ме хванеш съм твоя!“. Започнал да я гони. Половин ден я гонил, най накрая я хванал… , застанал на кантара – бил отслабнал с 10 кг! Следващата седмица отново се обадил по телефона и твърдо казал: — Искам да отслабна с 20 кг! — Сигурен ли сте? — Сигурен съм! — Е, добре. Чакайте вкъщи. И отново на вратата се звъни, мъжът отваря вратата, а там стои едър негър с табела „Ако те хвана си мой!“. В час по математика: - Иванчо,защо стоиш над тази празна тетрадка? - пита учителката. - Това ми е тетрадката за смятане на ум, госпожо. Един наркоман се сабудил рано сутрин и още със ставането той си задал 1 въпрос: "Как беше бе? " Станал той облякъл се и размишлявал над въпроса който си задавал ... Отишъл пред огледалото и започнал да се гледа и се питал: "Как беше бе човече ... ? " След това бавно се придвижил към кухнята, седнал на масата и сложил ръцете си на главата: - Как беше бе да му е*а майката .... ? В този момент майка му се обадила : - Жоре закуската ти е в фурната вземи си я! А той : - Жоро бе, Жоро беше бе мамицата му ... Заплата е веднъж в месеца, а ти се живее всеки ден. Човек отива при доктор: - Докторе, имам проблем с яйцата. - Сваляй панталона! Прегледал го, след това го намазал с йод, написал нещо на една бележка и казва: - С тая бележка, отиваш при доктор Иванов в 15 кабинет! Отива човекът при доктор Иванов. Той го накарал да свали панталона, прегледал го, намазал топките със зелено, написал на същата бележка нещо и му казва: - С тая бележка се връщаш пак при доктор Петров! Тръгва човекът, но любопитството го гризе. Отваря бележката и чете: "Доктор Иванов! Христос Воскресе! " "Доктор Петров! Во истина Воскресе! "