Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В една сладкарница поръчали торта с надпис "Честит рожден ден". Сладкарят възложил поръчката на помощника си. След един ден двамата се чули по телефона: - Какво стана с тортата? Готова ли е? - попитал сладкарят. - Да, но малко се посмачка, след като я прекарах през пишещата машина. - отговорил помощникът.
Семейни 3,438 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена се прибира след работа и казва на мъжа си: - Абе, колежките в службата разправят, че скоро щели да те повишат. - Как така, ма? Аз нямам никакви заслуги. Минава известно време и мъжът наистина е повишен. След няколко месеца жената се прибира отново след работа и казва: - Абе, колежките разправят, че нещо не ти били наред документите, а скоро щяло да има ревизия и можело да те арестуват. - Тия пък патки, откъде го измислиха това. Всичко си ми е наред с документите. След два дни наистина има ревизия и мъжът е арестуван. Жената отива на свиждане в следствието и му разправя: - Два дни обикалям като гламава, но успях да ти намеря най-добрият адвокат...... - Майната му на адвоката, ти кажи колежките, в службата, какво разправят. В гората поставили автомат (машина) на която най-горе пишело "за 10 стотинки свирка" Пръв на машината се наредил Зайо, пуснал 10 стотинки и го пъхнал вътре.... След 10 минути Зайо си тръгнал щастлив към вкъщи и по пътя срещнал Вълчо - Зайо защо си толкова развълнуван? - Е как защо ей там има една машина която за 10 стотинки прави свирки! И Вълкът хукнал! Срещнали се отново след час, но Вълчо целия в кръв и реве. - Какво стана бе Вълчо хареса ли ти машината дето за 10 стотинки прай свирки? А Вълчо облян в кръв промълвил през сълзи... - А Защо не ми каза че за 20 стотинки остри моливи??? -Канят ме мамо на кръгла маса,на кръгла маса в квадратна зала,там да умувам,за кого да гласувам. Току що бе разпространена новината,че коалиционните партньори, са се разбрали Нихат Кабил да поеме и министерството на културата. Новото име на обединението ще е "Министерство на ракията,манджата,тютюна и кючека" Сутришен блок на телевизията. - Според вас защо се получи такава бъркотия? Социологът: - Ми то е като колективна консумация на боб чорба. БСП обира боба с корбанджийска лъжица, ДПС сърба чорбата, АТАКА смърка подправките, опозицията пърди на площада,а децата им се насраха в университета!