Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В една сладкарница поръчали торта с надпис "Честит рожден ден". Сладкарят възложил поръчката на помощника си. След един ден двамата се чули по телефона: - Какво стана с тортата? Готова ли е? - попитал сладкарят. - Да, но малко се посмачка, след като я прекарах през пишещата машина. - отговорил помощникът.
Семейни 3,436 прегледа
Следващ →

Още вицове

Реклама във вестник: "По вашите касови бележки от магазините познавам миналото и предсказвам бъдещето." Вуте и Пена живяли на края на селото, близо до гората. Един ден Пена се прибира вкъщи изнемощяла, чорлава, мръсна...Вуте я пита: -Пено, к’во ти е ма, шо си такаа? -Мале, Вуте да ти разпраам ’ко ми се случи! Прибирам се от градо, ама за по-преко минах през гората. И както си вървя изведнъж пред мене изкача Гиле. -И к’во? - пита я Вуте -И оня ми вика: "Ке те пуснем, ама или ке ми пееш, или ке прайш секс с мене!" -И ти к’во? - пита Вуте -’ба, ше му пееем на тоо простак! Шеф към нов служител: - Крушката в тоалетната е изгоряла, иди да я смениш. - Ама моля ви сек, аз съм завършил университет. - Ох, добре. Значи ще ти е за първи път, ела да ти покажа как се прави... Еврейският дядо Коледа: - Здравейте, дечица... Купете си подаръци! 15-ти септември - децата и родителите се обличат хубаво и носят цветя в училище... Погребението на ваканцията?