Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Не съществува такова нещо като “глобално затопляне”. Просто на Чък Норис по едно време му станало студено и той включил Слънцето на 6.
Любими Герои 4,074 прегледа
Следващ →

Още вицове

В автобуса пътува мъж и държи куфар на коленете си. Кондукторът го моли да плати за багажа, но той отговаря: - Та нали аз си го държа сам! Знаете ли колко е тежък! Говорят си две приятелки: - Аз даже нито веднъж не съм му изневерила! - Не вярвам, нито веднъж! - Честно нито веднъж, не ми върви някак си... Един мъж от Банско се оженил за момиче от полето и отишъл да живее при нея. Свъкъра му обаче, не можел да му насмогне на вино и ракия. Решил да му налее оцет вместо вино. Налял в две чаши и му казал наздраве. Банскалията ударил чашата на екс и потитал: - Дедо, имаш ли още от това вино? - Имам. - Колко имаш още? - Стотина кила. - Дай да го напнем да го изджокаме, оти май ке фане кисела жилка! Искат коментар от ББ по повод обвинението към здравния министър за неизгодна сделка за 2 милиона лева: - Значи, щом Нанев прави такива неща под носа ми, можете да сметнете тройната коалиция, какви ги е правила... ---- ББ вика Божидар Нанев и му се кара: - Абе Нанев, кви са тези неща, нали казах, че не искам да сме като тройната коалиция?! Хайде, давай си оставката! - Ами аз какво правя?! Те са крали тайно, а аз крада толкова явно... - Добър вечер! Сержант Иванов. Шофьорската книжка и документите на автомобила? - Добър вечер! Заповядайте. - Така...автомобилът не ваш? - Да, не успях да го прехвърля. - А пълномощното къде е? - Няма.. - Без пълномощното имате право да управлявате автомобила само в присъствието на неговия собственик. - Той присъства. - Къде е? - В багажника.