(Друга версия на предишния виц)
- Как мина изпита?
- Ами тържествено и божествено.
- Как така?
- Ами на изпита - аз с костюм и професора с костюм. Значи тържествено.
- Това добре, а защо "божествено"?
- Ами, аз говоря, професора се кръсти ...
Изпит. Тръпнещи студенти чакат отвън да излезе някой от залата и да каже как минава изпита. Най-сетне излиза едни и всички го наобикалят
- Колега как мина?
- Ами тържествено и божествено
-???
-Аз с костюм, професора с костюм. Той ме пита аз се моля, аз отговарям - той се моли....