Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Човек отива при лекаря: - Докторе, задушавам се, не мога да дишам! - Пушите ли? - Пуша, но не помага!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Историята за рибаря и златната рибка: "Хваща старецът в мрежата си морска трева. Пуши си дядото тревица, а нататък е като в приказката: и рибите говорят, и желанията се сбъдват..."
Разни
03.10.2017
1,726 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Моята мацка е като Бритни Спиърс! - Хубава ли? - Не бе, не пуска...
Един есенен ден Били събирал опадалите листа от дърветата пред къщата си и видял странна процесия. Една след друга бавно се клатушкали две катафалки, зад тях тъжно вървял мъж с куче, а зад тях в колона по един се били подредили най-малко двеста мъже. Били бил страшно заинтригуван. Отишъл при мъжа с кучето и го попитал кой е в първата катафалка. - Съпругата ми - отвърнал непознатият. - Приемете съболезнованията ми - казал съчувствено Били. - Как почина? - Кучето ми я ухапа и тя умря. След това Били попитал кой е във втората катафалка. - Тъща ми - отвърнал мъжът. - Кучето ми я ухапа и тя умря. Били помислил малко и накрая попитал: - Можеш ли да ми заемеш кучето си за няколко дни? - Нареди се отзад на опашката - отвърнал мъжът.
Мобилните услуги в България са толкова скъпи, че е време да ги прекръстят на "Криминални услуги".
Говорят си две блондинки: - Ти знаеше ли, че Генко има астма? - Не. Мислех, че заради мен диша така.
- Аз така и не разбрах, има ли Симеон програма? - Има, но не програма, а легенда...