Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Дъждовете мокрят.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Чък Норис в шести клас, по време на урока по сексуално възпитание видеото се развалило. Чък сграбчил учителката и показал на класа как се прави.
Любими Герои
03.10.2017
3,474 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ценоразпис в бар: Цени за посетители, желаещи барманът да отговори на телефонно обаждане от съпруга: 2лв. – ”Току-що си тръгна”; 3лв. – ”Днес не е идвал”; 4лв. – ”Няколко дена не съм го виждал”; 10лв.- ”Кой пък е този?”
Срещат се двама познати и си приказват за това-онова. Единият казва: - Аз като видя нещо смешно и започвам да се смея до припадък, не мога да спра изобщо... Вторият го пита: - А как тогава се бръснеш?
- Кажете докторе, винаги ли успявате така безболезнено да извадите зъба? - Ами не винаги, миналата седмица си изкълчих китката като вадих един.
Вярваш ли в любовта от пръв поглед или да мина отново?
Каубой и индианският му водач препускат из прерията. По някое време спират, индианецът се ослушва и казва: - Апахите идват от запад. - Какво ще правим? - На изток! Пак препускат. Пак спират. - Команчите идват от изток! - Ами сега? - На север! След време пак: - Сиуксите идват от север. - Какво ще правим? - На юг! Пак бягат. Пак спират. - Навахите идват от юг. - И какво ще правим сега? Индианецът се замисля и казва: - Какво имаш предвид като казваш "ние", бледолики?