Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Знаете ли защо погребват блондинките в триъгълни ковчези? Защото на тъмно по навик си разтварят краката.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Шофьори
Между приятелки: - Взе ли си шофьорския изпит? - Не знам, инструкторът още не е дошъл в съзнание.
Шофьори
03.10.2017
4,671 прегледа
Следващ →
Още вицове
Каквото и да е здравето ви, то ще ви стигне до края на живота.
В автобус пътува мъж. Ципът на панталона му е разтворен. Една жена забелязва това и казва на мъжа: - Господине, магазинът ви е отворен. - А магазинерът вижда ли се там? - пита мъжът. - Не - отговаря жената. - Само един пиян товарач се въргаля върху чувалите...
Всички си мислят, че българите бягат от България, а всъщност истината е, че българите бягат от българите...
Жена се прибира в къщи и какво да види: Мъжът й охка и пъшка с някой в леглото. Ядосала се тя и викнала с цяло гърло: - Абе глупак с глупак, аз колко пъти съм ти казвала да не водиш чужди жени тук? А мъжът и отговорил спокойно: - Стига си се шашкала бе жено! Аз съм със съседа!
Двама приятели пътуват във влак. Неочаквано единия пита другия: - Знаеш ли защо колелата на влака тракат? - Не, защо? - Ами, нека вземем един влак. Като се абстрахираме от вагоните, какво остава? Локомотива! Като се абстрахираме от локомотива, остават колелата. Нека се абстрахираме от всички колела, освен от едно. И така, колелото представлява нищо друго освен един кръг, лицето на което е пи по ер на квадрат. Като се абстрахираме от пи и от ер остава един квадрат. Е много ясно, че един квадрат като се движи по релсите ще трака!