Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек решил да се пробва за гробар. Дали му една лопата и му показали мястото за гроб. Тръгнал той през гробището и четял надписите по надгробните плочи: - Тук почива, тук почива... Когато стигнал до мястото за копане хвърлил лопатата и казал: - Ееее, тука всички почиват, само аз ли ще работя!
Професионални 4,876 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж към жена си: - Хайде да направим една ролева игра. - Каква? - Ти ще си Червената Шапчцица, а аз Вълка. - Супер, хайде! - Тогава отивай да опечеш една питка... Димитър Пенев: - Момчета, днес ще играем по системата 4-4-3. Играчитe му правят забележка, че стават 12. Пенев отвръща: - Абе сега ще играем или ще броим. Две зайчета много се обичали и най-накрая решили да си имат малки зайчета. Опитвали те няколко седмици... Минала цяла година но уви нищо не ставало. Най-накрая решили да отидат на доктор и да видят дали той може да им помогне с проблема. Отиват при доктора, влизат в кабинета и му казват: - Докторе, отдавна сме заедно, много се обичаме и искаме да си имаме малки зайчета. Вече цяла година опитваме ама нищо не се получава. Можете ли да ни помогнете с нещо? Доктора: - Момчета, как я мислите вие тая работа?! Младеж решил, че е време да се задомява и гостува на родителите на булката с идеята да я иска. Бащата решил да понаучи туй-онуй за "звездата", та го подпитал: - Ти с какво се занимаваш? - Уча философия - отговаря гордо бъдещия зет. - А как мислиш да я издържаш моята дъщеря? - Смятам да завърша и каквото Господ даде. - А къде ще живеете? - Като завърша ... каквото Господ даде. Беседата продължила в този дух. След като заминали, жената ококорила очи от любопитство: - И? Какво мислиш за момчето? - Ми ... пълен прошляк, ама ме кефи, че ми вика Господ! Колкото повече Прасчо търсеше, толкова повече мечо Пух го нямаше...