Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Два бански костюма стоели на припек.Единия се задавил, а другия го пита: - Добре ли си? - Добре съм, просто ми влезе косъм в устата.
Разни 1,628 прегледа
Следващ →

Още вицове

И само елхите мразят Нова година... Питат Рабинович, би ли пожертвал за независимостта на Израел своята крава. - Да. - А свинята? - Разбира се. - А козата? - Козата - не, в никакъв случай! - Защо? - Защото нямам крава и свиня, а коза имам. Шерлок Хоумс и др.Уотсън отишли на къмпинг.След дълго ядене и пиене решили,че е време за лягане.Легнали си те,но след няколко часа Хоумс се събудил и побутвайки приятеля си казал: -Уотсън,погледни небето и ми кажи какво виждаш. -Виждам хиляди звезди. -А това какво ви говори? -Астрономически ми говори,че има милиони галаксии и билиони планети. Хронологически и съдейки по позицията на звездите,часът е около 04:00. Метеорологически,утре ще бъде приятен ден. А на вас?Какво ви говори? -Елементарно,скъпи ми Уотсън.Вие сте идиот,а на нас са ни откраднали палатката! - Какво търсят блондинките на дъното на океана? - Леонардо Ди Каприо! Старшина към редник: - Вече пети път този месец искате отпуска поради заболяване на дядо ви! - Тъй вярно, самия аз вече почвам да си мисля дали дядо не симулира!